چرا سیستم کسب درآمد پونیشا!

سیستم کسب درآمد یا Affiliate Marketing سیستمی است که به سایت ها، وبلاگ ها و افراد فعال در سایت های اینترنتی کمک می کند از طریق سایت یا فعالیت خود درآمد کسب کنند.

این روش درآمد، مناسب سایت ها و وبلاگ هایی است که منبع درآمدی ندارند و نمی توانند به راحتی برای سایت خود تبلیغات جذب کنند و به آنها کمک می کند بخشی از هزینه های خود را با معرفی سایت هایی که سیستم کسب درآمد دارند تامین کنند. معروف ترین سیستم کسب درآمد را سایت آمازون دارد که سایت هایی که محصولات آمازون را از طریق این سیستم معرفی می کنند از بابت فروش کمیسیون دریافت می کنند. درآمد از طریق سیستم کسب درآمد وقتی است که مشتری که شما معرفی می کنید خرید انجام دهد.

شما نیز می توانید با معرفی پونیشا در سایت، وبلاگ یا شبکه های اجتماعی درآمد کسب کنید. پونیشا سایت تجاری است و از طریق فروش عضویت ویژه و دریافت کمیسیون از بابت انجام پروژه‌‌ها، درآمد کسب می‌کند. سیستم کسب درآمد به ما کمک می‌کند تا به جای پرداخت هزینه‌های بالای تبلیغات، درصدی از سود خود را با کاربرانی که ما را معرفی می‌کنند سهیم شویم.

برای معرفی پونیشا لینک منحصر به فردی در اختیار شما قرار می گیرد که در حقیقت نام کاربری شما به لینک اصلی اضافه شده است. پونیشا روی مرورگر کاربرانی که شما از طریق این لینک معرفی می کنید کوکی نسب می کند که مشخص می شود این کاربر از طرف چه کسی معرفی شده است. زمانی که او در سایت ثبت نام کند به مدت 3ماه در لیست کسب درآمد شما قرار می گیرد و در طول این مدت هر سودی که از عملکرد او حاصل شود شما کمیسیون دریافت می کنید.

قبل از شروع قوانین سایت بخصوص بخش کسب درآمد را مطالعه کنید

چقدر درآمد کسب می کنید

5000 تومان

تمام افرادی که شما از طریق لینک منحصر بفرد خود معرفی می‌کنید، پس از ثبت نام، به نام شما ثبت می‌شوند و هر زمان آنها عضویت خود را به عضویت ویژه ارتقاء دهند یا تمدید کنند، شما درآمد کسب می‌کنید.

برای مثال اگر شما 100نفر در لیست کسب درآمد خود داشته باشید که هر ماه عضویت خود را تمدید کنند شما ماهیانه 500هزار تومان درآمد کسب می‌کنید.

افراد در لیست
کسب درآمد
تعداد ارتقاء
به عضویت ویژه
درآمد ها تا به امروز(ریال)

شما

برای مشاهده اطلاعات وارد شوید یا ثبت نام کنید!

همه

20,3343,42253,900,000

5 روش برای معرفی پونیشا

معرفی پروژه ها در سایت یا وبلاگ

شما می توانید پروژه هایی که در پونیشا ثبت می شوند را در وبلاگ یا سایت خود نمایش دهید. تمامی لینک ها لینک منحصر بفرد شماست و در صورتی که کاربر در سایت ثبت نام کند در لیست کسب درآمد شما قرار خواهد گرفت. شما می توانید سایز ، تعداد نمایش پروژه و قالب را انتخاب کنید. سپس کد html آگهی را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید.

برای نمونه پهنای 250 عمودی 3پروژه در زیر قرار داده شده:

شروع کنید »

معرفی از طریق لینک

پروفایل خودتان یا سایت پونیشا را در وبلاگ، سایت، فروم، فیس بوک، تویتر یا ایمیل معرفی کنید و درآمد کسب کنید.

نام کاربری شما در لینک قرار می گیرد تا ما بتوانیم کاربرانی را که از طریق شما به سایت معرفی می شوند را شناسایی کنیم، آنها پس از ثبت نام در لیست کسب درآمد شما قرار می گیرند.

نمونه لینک به سایت:

http://ponisha.ir/affiliate/USERNAME

برای دریافت لینک ...

شروع کنید »

معرفی از طریق بنر

کد html را در جایی که می خواهید بنر نمایش داده شود کپی کنید یا بنر خود را طراحی کنید و از لینک بنر، برای لینک دادن استفاده کنید.

نام کاربری شما در لینک قرار می گیرد تا ما بتوانیم کاربرانی را که از طریق شما به سایت معرفی می شوند را شناسایی کنیم، آنها پس از ثبت نام در لیست کسب درآمد شما قرار می گیرند.

برای نمونه سایز (300X250) در زیر قرار داده شده:

پونیشا :: نیروی کار مجازی، دفترکار مجازی

برای مشاهده و دریافت کد بنرها ...

شروع کنید »

معرفی از طریق دعوت دوستان

از طریق ارسال دعوت ایمیل یاهو یا جیمیل دوستان خود را دعوت کنید. دوستان شما پس از ثبت نام در لیست کسب درآمد شما قرار میگیرند . هر زمان پونیشا از بابت عملکرد آنها به عنوان پیمانکار یا کارفرما درآمد کسب کند، پورسانت شما به حساب کاربریتان واریز می شود.

ارسال ایمیل کاملا مطمئن است و شما فقط برای دوستانی که از لیست انتخاب می کنید دعوت نامه می فرستید. پونیشا به هیچ وجه از لیست ایمیل شما برای مقاصد دیگر استفاده نمی کند و به دوستان شما ایمیل ارسال نمی کند.

توجه : با استفاده از این روش ایمیل کسانی که شما برای آنها دعوت نامه ارسال کرده اید در پونیشا ذخیره می شود و هر زمان که شخصی با آن ایمیل آدرس، در پونیشا ثبت نام کند در لیست کسب درآمد شما قرار میگیرد. ارسال دعوت نامه محدودیت روزانه دارد. برای اطلاعات بیشتر درباره ارسال ایمیل و معرفی پونیشا از طریق ایمیل قوانین سایت را مطالعه کنید. عضویت کاربرانی که اقدام به ارسال اسپم کنند لغو خواهد شد.

برای دعوت از دوستان ...

شروع کنید »

معرفی پروفایل شخصی

برای معرفی خود به عنوان پیمانکار می توانید از ابزارک‌های پونیشا استفاده کنید. این ابزارک شامل تصویر پروفایل، برخی از مهارت‌ها و لینک کسب درآمد به پروفایل شما می ‌باشد. در این روش شما پروفایل خود که شامل مشخصات و پروژه‌هایی که قبلا انجام داده‌اید است را معرفی می‌کنید و درصورتی که کاربر در سایت ثبت نام کند، در لیست کسب درآمد شما نیز قرار خواهد گرفت.

برای نمونه یک ابزارک اینجا قرار داده شده:

برای دریافت کد ابزارک خود ...

شروع کنید »