از طریق سیستم کسب درآمد،
درآمد قابل توجهی کسب کنید!

عضویت خود را ارتقاء دهید


از طریق لینک کسب درآمد خود پونیشا را معرفی کنید


هر وقت و هر بار افرادی که معرفی کرده اید عضویت خود را ارتقاء دهند شما درآمد کسب می کنید

ponisha affiliate

درآمد (از تاریخ 1 خرداد 1391)افراد در لیست
کسب درآمد
تعداد ارتقاء
به عضویت ویژه
درآمد ها تا به امروز(ریال)

شما

برای مشاهده اطلاعات وارد شوید یا ثبت نام کنید!

همه

13,571 3,159 41,030,000

میزان درآمد


5000 تومان برای هر معرفی که منجر به عضویت ویژه کاربر شود

تمام افرادی که شما از طریق لینک منحصر بفرد خود معرفی می کنید پس از ثبت نام به نام شما ثبت می شوند و هر زمان آنها عضویت خود را به عضویت ویژه ارتقاء دهند یا تمدید کنند شما درآمد کسب می کنید.

 

نیاز به راهنمایی دارید؟ سئوالات متداول و راهنمای سایت را مطالعه کنید.


چرا سیستم کسب درآمد پونیشا

 

این سیستم کسب درآمد به کاربران کمک می کند تا با معرفی ما به دوستان خود، عضویت ویژه خود را رایگان تمدید کنند. همینطور سایت ها و وبلاگ ها با معرفی پونیشا می توانند بصورت ماهانه درآمد مناسبی داشته باشند. از آن بیشتر به ما کمک می کند تا در هزینه تبلیغات خود تا میزان زیادی صرفه جویی کنیم و در عوض این مبلغ را با کاربرانی که در معرفی پونیشا به ما کمک می کنند تقسیم کنیم.


 

روش های معرفی

 

1- معرفی پروژه ها در سایت یا وبلاگ

شما می توانید پروژه هایی که در پونیشا ثبت می شوند را در وبلاگ یا سایت خود نمایش دهید. تمامی لینک ها لینک منحصر بفرد شماست و در صورتی که کاربر در سایت ثبت نام کند در لیست کسب درآمد شما قرار خواهد گرفت. شما می توانید سایز ، تعداد نمایش پروژه و قالب را انتخاب کنید. سپس کد html آگهی را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید.


برای نمونه پهنای 250 عمودی 3پروژه در زیر قرار داده شده:

 

2- معرفی از طریق لینک

پروفایل خودتان یا سایت پونیشا را در وبلاگ، سایت، فروم، فیس بوک، تویتر یا ایمیل معرفی کنید و درآمد کسب کنید.

نام کاربری شما در لینک قرار میگیرد تا ما بتوانیم کاربرانی را که از طریق شما به سایت معرفی میشوند را شناسایی کنیم، آنها پس از ثبت نام در لیست کسب درآمد شما قرار میگیرند.

 

نمونه لینک به سایت:

 

http://ponisha.ir/affiliate/USERNAME

 

برای دریافت لینک ...

 

3- معرفی از طریق بنر

کد html را در جایی که می خواهید بنر نمایش داده شود کپی کنید یا بنر خود را طراحی کنید و از لینک بنر، برای لینک دادن استفاده کنید.

نام کاربری شما در لینک قرار میگیرد تا ما بتوانیم کاربرانی را که از طریق شما به سایت معرفی میشوند را شناسایی کنیم، آنها پس از ثبت نام در لیست کسب درآمد شما قرار میگیرند.

 

برای نمونه سایز (300X250) در زیر قرار داده شده:

 

پونیشا :: نیروی کار مجازی، دفترکار مجازی

 

 

برای مشاهده و دریافت کد بنرها ...

5- دعوت از دوستان

از طریق ارسال دعوت ایمیل یاهو یا جیمیل دوستان خود را دعوت کنید. دوستان شما پس از ثبت نام در لیست کسب درآمد شما قرار میگیرند . هر زمان پونیشا از بابت عملکرد آنها به عنوان پیمانکار یا کارفرما درآمد کسب کند، پورسانت شما به حساب کاربریتان واریز می شود.

 

ارسال ایمیل کاملا مطمئن است و شما فقط برای دوستانی که از لیست انتخاب می کنید دعوت نامه می فرستید. پونیشا به هیچ وجه از لیست ایمیل شما برای مقاصد دیگر استفاده نمی کند و به دوستان شما ایمیل ارسال نمی کند.

 

توجه : با استفاده از این روش ایمیل کسانی که شما برای آنها دعوت نامه ارسال کرده اید در پونیشا ذخیره می شود و هر زمان که شخصی با آن ایمیل آدرس، در پونیشا ثبت نام کند در لیست کسب درآمد شما قرار میگیرد. ارسال دعوت نامه محدودیت روزانه دارد. برای اطلاعات بیشتر درباره ارسال ایمیل و معرفی پونیشا از طریق ایمیل قوانین سایت را مطالعه کنید. عضویت کاربرانی که اقدام به ارسال اسپم کنند لغو خواهد شد.

 

برای دعوت از دوستان ...

4- معرفی پروفایل خود

برای معرفی خود به عنوان پیمانکار می توانید از ابزارک های پونیشا استفاده کنید. تصویر پروفایل شما به همراه بعضی از مهارت های شما و لینک کسب درآمد به پروفایل شما. از این طریق شما پروفایل خود را که مشخصات و پروژه هایی را که قبلا انجام داده اید معرفی می کنید و درصورتی که کاربر ثبت نام کرد در لیست کسب درآمد شما نیز قرار خواهد گرفت.

 

برای نمونه یک ابزارک اینجا قرار داده شده:

 

 

برای دریافت کد ابزارک خود ...