به کمپین «من یک طراحم» بپیوندید

۱۹ دی ۱۳۹۵ روشنک علی طلب

 

طراحان ایرانی برای یک هدف مشترک کمپین را امضاء می کنند.

خیلی از طراحان هنوز در ارتباط با کارفرمایان و سفارش دهندگان با مشکل مواجه هستند و در روند پیشرفت پروژه های طراحی دچار سوءتفاهم های بسیاری می شوند. کمپین «من یک طراحم» تلاشی است برای رفع این سوءتفاهم ها و همچنین فرهنگ سازی برای نحوه همکاری طراح و کارفرما!

در وبسایت رسمی کمپین ۶ موضوع کلیدی که همواره باعث چالش میان طراح و کارفرماست، به زبان و ادبیات طنز به نمایش گذاشته شده است و در پایین صفحه از همه طراحان ایرانی که طعم مشکلات مشابه را چشیده اند، دعوت شده است تا با امضاء کمپین به حامیان این حرکت عام المنفعه بپیوندند.

پونیشا نیز به عنوان وبسایتی که رابط بین طراح و کارفرماست و همچنین به عنوان یکی از حامیان این کمپین از همه کاربران و اعضاء خود می خواهد که با ثبت مشخصات و زمینه کاری خود در وبسایت www.mantaraham.ir به جمع حامیان و امضاءکنندگان کمپین بپیوندند.

لینک کوتاه:

روشنک علی طلب هستم. همیشه عاشق کارم، خانواده ام، حیوانات، طبیعت و سفر بودم و هستم. روابط اجتماعی خوبی دارم و لبخند زدن رو هیچ وقت فراموش نمیکنم. هر از چند گاهی پست‌های اینفوگرافیک و مطالبی رو ترجمه میکنم و بیشتر تمرکزم مدیریت رسانه های اجتماعی و بخش پشتیبانی سایت پونیشاست. اوقات فراغتم رو به عکاسی و پرورش گل و گیاه میپردازم. برای اطلاعات بیشتر در مورد من و ارتباط با من میتونین به لینک زیر مراجعه کنین : https://ir.linkedin.com/in/roshanakalitalab


شاید به این پست ها نیز علاقمند باشید


یک پاسخ برای “به کمپین «من یک طراحم» بپیوندید

  • نورا در تاریخ دی ۲۷, ۱۳۹۵ گفت:

    عاشق بازی کردن با خطوط و اجرای اونها روی کاغذ…
    هیچ چیز لذت بخش تر دیدن پایان کار خوب , نیست….
    برای آرزوهات بجنگ…..

هزاران فریلنسر آماده کار برای شما هستند

نیاز به نیروی متخصص برای انجام پروژه خود دارید؟ پونیشا می تواند به شما کمک کند.

با روش کار آشنا شوید