نویسندگان وبلاگ پونیشا


درباره تیم مدیریت پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است و هزاران فریلنسر در صدها مهارت مختلف آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.

درباره بهار خانی پور

بهار خانی پور هستم و مدرک کارشناسی در رشته ی مترجمی زبان انگلیسی دارم. ترجمه کاریه که از انجامش لذت می برم و تقریباً ترجمه در تمام حوزه ها رو تجربه کردم. انجام کارهای خلاقانه به همراه پسر کوچولوم ارمیا، نقاشی سیاه قلم، کتاب خوندن و فیلم دیدن از علایقم هستند.

درباره بهاره گرایلو

بهاره گرایلو. فارغ التحصیل کارشناسی در رشته نرم افزار و کارشناسی ارشد در رشته مدیریت آی تی. عاشق طراحی و نقاشی و هنرهای دستی هستم . همچنین مطالعه ، گوش دادن به موسیقی و گردشگری از دیگر علایق من می باشد. خوشحالم که بعنوان مسئول بخش رسانه های اجتماعی سایت محبوبم پونیشا فعالیت می کنم.

درباره الهه نیک نفس

الهه نیک نفس هستم. نوشتن رو دوست دارم و ترجمه کردن هم به نظر من نوعی نوشتن محسوب میشه. وقت گذروندن با اونهایی که دنیا رو مثل من می‌بینند دوست دارم؛ و بیشتر از اون تنهایی رو. تنهایی برای من فرصت نقاشی کردن، کتاب خوندن، فکر کردن و گاهی فیلم و سریال دیدنه. فریلنسر بودن رو به روش‌های دیگه کار‌کردن ترجیح میدم، چون هماهنگ ترین روش با سبک زندگی مورد علاقه ی منه.

درباره عماد ساعدی

عماد دانشجوی مهندسی صنایع است و علاقه زیادی به علم، تکنولوژی و موسیقی دارد. او علاقه اش به موسیقی را با نوازندگی پیانو و آهنگسازی دنبال می کند. عماد همواره به دنبال یادگیری و کسب تجربه های جدید است و تا کنون با نشریات و وبسایت های مختلفی در حوزه فناوری و کارآفرینی همکاری داشته است.

درباره فرانک حیدری

من یک فریلنسر هستم. علاقه‌مند به کار ترجمه و در‌ همین رشته در حال تحصیل هستم. کتاب خواندن، گوش دادن به موسیقی و فیلم دیدن از دیگر علایق من است. https://www.linkedin.com/profile/view

درباره مریم براری

مریم براری هستم . فارغ التحصیل رشته شیمی. یاد گرفتن زبان های مختلف و ترجمه رو دوست دارم. خوشحالم که عضو خانواده پونیشا هستم.

درباره نیلوفر کل واخی

نیلوفر کل واخی هستم، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در رشته ی مددکاری اجتماعی از دانشگاه لاپلاند در فنلاند و دانشجوی دکترا در همین رشته هستم. من یک فریلنسر هستم و در زمینه ی مترجمی و گویندگی فعالیت می کنم. از سن 7 سالگی یادگیری زبان رو شروع کردم و به عنوان مترجم فعالیت های زیادی داشتم. اوقات فراغتم رو به فیلم و سریال دیدن ،کتاب خوندن و گاهی ورزش کردن می گذرونم . عاشق خانواده ام ، دوستانم و حیوانات هستم. از آشنا شدن با افراد جدید و کار کردن به عنوان یک فریلنسر بسیار لذت می برم. چون به عنوان یک فریلنسر قادر هستم به شکل بهتری به مدیریت زمان و زندگی شخصی و اجتماعیم بپردازم.

درباره پروا روزبه جوان

پروا کارشناس ارشد EMBA، گرایش مارکتینگ است,مترجمی خوانده و علاقه‌ی زیادی به زبان انگلیسی دارد و ترجمه را تفریح می‌داند,معتقد است زندگی بدون "موسیقی" و "دوستان خوب "به اندازه‌ی کافی لذت بخش نیست و سریال F.R.I.E.N.D.S. را به شدت پیشنهاد می‌دهد.

درباره روشنک علی طلب

روشنک علی طلب هستم. همیشه عاشق کارم، خانواده ام، حیوانات، طبیعت و سفر بودم و هستم. روابط اجتماعی خوبی دارم و لبخند زدن رو هیچ وقت فراموش نمیکنم. هر از چند گاهی پست‌های اینفوگرافیک و مطالبی رو ترجمه میکنم و بیشتر تمرکزم مدیریت رسانه های اجتماعی و بخش پشتیبانی سایت پونیشاست. اوقات فراغتم رو به عکاسی و پرورش گل و گیاه میپردازم. برای اطلاعات بیشتر در مورد من و ارتباط با من میتونین به لینک زیر مراجعه کنین : https://ir.linkedin.com/in/roshanakalitalab

درباره رکسانا علی طلب

رکسانا علی‌طلب هستم، فارغ التحصیل رشته EMBA و علاقه‌مند به هر موضوعی که به تکنولوژی، مارکتینگ و کسب‌وکار الکترونیک مربوط می‌شود. تجربه کردن کارهای جدید رو دوست دارم، از کار کردن به عنوان یک فریلنسر لذت می‌برم. اوقات بیکاریِ خودم را به دیدن فیلم و سریال‌هایی می گذرانم که فکر می‌کنم ارزش یکبار دیدن را دارند. LinkedIn: www.linkedin.com/in/roxanaalitalab

درباره سارونا قربانی

من سارونا قربانی هستم. لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه گیلان. به موسیقی، رانندگی، گل و گیاه، و شنا علاقه دارم. و از اینکه یک فریلنسر هستم، خیلی خوشحالم.