چه کارهایی را می‌توانم در پونیشا پیدا کنم؟


از دانشجویان دانشگاه گرفته، تا افراد حرفه‌ای می‌توانند پروژه‌های مورد علاقه خود را در پونیشا پیدا کنند. صدها پروژه ماهیانه توسط کارآفرینان در پونیشا ثبت می‌شود.

مهارت‌های خود را انتخاب کنید، فهرست پروژه‌های "بر اساس مهارت‌های من" را برای پیدا کردن پروژه مورد علاقه خود مشاهده و پیگیری کنید.

اطلاعیه‌های خود را تنظیم کنید، ما می‌توانیم بصورت فوری، روزانه یا هفتگی پروژه‌هایی که شما مهارت انجام آنها را دارید را برای شما از طریق ایمیل ارسال کنیم.

چطور شروع کنم؟


آیا شما به کامپیوتر و اینترنت پر سرعت دسترسی دارید؟ بله؟ بسیار عالی.

شما ابزار لازم برای کار آنلاین را در اختیار دارید. قدم بعدی، ایجاد یک پروفایل کامل و حرفه‌ای به عنوان یک فریلنسر است.

پروفایل خود را به عنوان یک معرف، رزومه و یک بروشور بازاریابی در نظر بگیرید. با مشخص کردن مهارت‌های حرفه‌ای خود، تجربیات، سوابق تحصیلی و نمونه کارها، شانس خود را برای جذب مشتریان احتمالی بالا ببرید.

بهترین پروفایل‌، پروفایل‌ کاملی است که به خوبی نوشته شده باشد، غلط املایی نداشته باشد و عکس حرفه‌ای و دوستانه‌ای داشته باشد. بنابراین بهتر است کمی وقت بگذارید و این کار را درست انجام دهید.

چطور استخدام شوم؟


انتخاب شدن برای انجام پروژه در پونیشا هیج فرقی با دنیای واقعی ندارد. شما می‌بایست پیشنهاد خود را برای انجام پروژه ارسال کنید و کارفرما را متقاعد کنید که شما بهترین فرد برای انجام پروژه هستید.

با جستجو در "پروژه‌های باز" که مهارت انجام آنها را دارید شروع کنید. زمانی که پروژه مناسب را پیدا کردید، پیشنهاد خود را ارسال کنید و توضیح دهید چرا شما بهترین فرد برای انجام این پروژه هستید.

با دقت خواسته کارفرما را بررسی کنید و بر اساس آن پیشنهاد خود را ارسال کنید.

با صداقت نقاط قوت و مهارت خود را به کارفرما ارائه کنید.

آیا چند پروژه را که مهارت انجام آنها را دارید پیدا کرده‌اید؟ برای انجام همه آنها پیشنهاد ارسال کنید. در حقیقت شانس شما برای استخدام شدن با ارسال پیشنهاد برای چندین پروژه بالاتر می‌رود.

آیا می‌توانم یک آینده شغلی مطمئن داشته باشم؟


در یک کلمه بله. شما قدرت این را دارید که بصورت حرفه‌ای و شخصی موقعیت شغلی مناسبی برای خود ایجاد کنید. بنابراین اگر آماده‌اید تا کنترل روش کاری خود را در دست خود بگیرید به جای مناسبی آمده‌اید.

اگر شما کار با کیفیت و عالی ارائه دهید، رتبه و نظر عالی دریافت می‌کنید و این موضوع باعث می‌شود که به موقعیت‌های کاری بهتر و پول بیشتری دست پیدا کنید.

بهترین فریلنسرها کسانی هستند که :

پاسخگوی نیازهای کارآفرینان باشند

ارتباط خوبی با کارآفرینان خود برقرار کنند

در ارتباط با مهارت‌های خود و روند کار صادق باشند

بتوانند هر بار، در مدت زمان مشخص شده کاری با کیفیت عالی ارائه دهند

زمانی که بتوانید چند مشتری خود را خوشحال و راضی نگه دارید، اطمینان داشته باشید در آینده تعداد بیشتری مشتری خواهید داشت و تعداد آنان نیز روز به روز افزایش خواهد یافت. در یک چشم به هم زدن خواهید دید که یک فریلنسر تمام وقت شده‌اید که تنها روی پروژه‌هایی که دوست دارید کار می‌کنید.

چطور پرداخت‌ها را دریافت می‌کنم؟


تمام پرداخت‌های پروژه‌ها از طریق ایجاد پرداخت امن در پونیشا انجام می‌شود. پرداخت امن می‌تواند توسط کارفرما برای انجام کل پروژه یا بصورت فازبندی (بسته به نوع پروژه و توافق با کارفرما) ایجاد شود. کارفرمایان می‌توانند به تعداد مورد نیاز برای شما پرداخت امن ایجاد کنند.

پس از ایجاد پرداخت امن شما می‌توانید با خیال راحت پروژه را انجام و تحویل دهید. پس از تحویل پروژه، کارفرما پرداخت امن را برای شما آزاد می‌کند.

پرداخت امن آزاد شده، به حساب شما در پونیشا واریز می‌شود و شما در هر زمان می‌توانید درخواست برداشت وجه ایجاد کنید تا پونیشا مبلغ درخواست شده را به حساب بانکی شما انتقال ‌دهد.

سوالات متداول

چه کسی می‌تواند یک فریلنسر شود؟


هر کسی که دسترسی به اینترنت و مهارتی برای ارائه داشته باشد می‌تواند فریلنسر شود. روزانه پروژه‌های زیادی ایجاد می‌شود که موقعیت‌های شغلی مناسبی را برای افراد ماهر فراهم می‌آورد.چقدر درآمد می‌توانم کسب کنم؟


مانند هر حرفه‌ای دیگر، میزان درآمد شما به تجربه شما و میزان تقاضا برای مهارتی که ارائه می‌کنید بستگی دارد. شما وقتی اعتبار لازم را از انجام پروژه‌ها در پونیشا بدست آورید، می‌توانید مبلغ بیشتری از مشتریانی که ارزش تجربیات شما را درک می‌کنند دریافت کنید.

همینطور با دسترسی به هزاران هزار کارآفرین هیچ محدودیتی برای کسب درآمد برای شما وجود ندارد.با چه مشتریانی می‌توانم کار کنم؟


از یک استارتاپ تازه تاسیس تا مدیر یک شرکت بزرگ می‌تواند کارآفرینان پونیشا باشند. انتخاب کاملا بستگی به خود شما دارد. شما این موقعیت را دارید تا کارفرمایی را که دوست دارید انتخاب کنید و روی پروژه‌هایی که به آنها علاقه‌مند هستید کار کنید.چطور پونیشا به من کمک می‌کند کارهایم را مدیریت کنم؟


پونیشا محیطی کاربرپسند برای شما فراهم آورده است تا به راحتی با کارآفرینان در ارتباط باشید، فایل‌های خود را مدیریت و به راحتی به اشتراک بگذارید،و از طریق سیستم پرداخت امن، مبلغ انجام پروژه را با خیال راحت دریافت کنید.درحالی که می‌توانم خصوصی کار کنم، چرا پونیشا؟


پونیشا سه ویژگی مهم دارد که شما در بازار کار پیدا نمی‌کنید :

مرکز مشتریان. شما کارفرما و کارآفرینان را به راحتی از طریق پروژه‌هایی که در پونیشا ثبت می‌کنند پیدا می‌کنید.

پرداخت امن. از طریق سیستم پرداخت امن نگرانی از دریافت مبلغ انجام پروژه نخواهید داشت و تمرکز خود را روی انجام پروژه منعطف می‌کنید.

ابزار ساخت اعتبار. با دریافت نظر و رتبه از کارآفرینان برای خود اعتبار ایجاد می‌کنید و این مسئله کمک می‌کند تا پروژه‌های باکیفیت‌ بالاتری دریافت کنید.چقدر هزینه دارد؟


فریلنسرها برای شرکت در پروژه‌ها و ارسال پیشنهاد می‌بایست عضویت خود را ارتقا دهند، در حال حاضر 3 پلن برای ارتقا وجود دارد. همینطور پس از دریافت وجه انجام پروژه، مبلغی به عنوان کمیسیون از فریلنسر کسر می‌شود که بسته به نوع عضویت و مبلغ پروژه متغیر است. برای اطلاعات بیشتر تعرفه‌های سایت را مطالعه کنید.
سوالات بیشتری دارید؟ صفحه راهنما را مطالعه کنید