sarv123

برنزی sarv123
 ●

نام کاربری : sarv123
موقعیت : ایران, مشهد
عضویت از :  03 بهمن 1392

سلام. من عادل خنجری صادق هستم. و در رشته نرم افزار تحصیل کردم. از لحظه ورود به دانشگاه به شدت به برنامه نویسی علاقه مند شدم و سعی کردم به صورت جدی دنبال یادگیری این مبحث شیرین و دوست داشتی برم. به مرور با مسابقات برنامه نویسی در سطح کشور آشنا شدم و چندین سال در این زمینه تلاش زیادی کردم. به دلیل کسب سهمیه در مسابقات استانی موفق شدم در 5 دوره مسابقات کشوری برنامه نویسی (ACM) حضور داشته باشم و بهترین رتبه ای که کسب کردم مقام 5 کشوری در مسابقات دانشگاه صنعتی شریف بود. از سال 91 برنامه نویسی تجاری رو شروع کردم و پروژه های زیادی تو این مدت انجام دادم. نمونه ای از این پروژه ها رو می تونید در پروفایل سایت پونیشا مشاهده کنید و لیست کامل نمونه کار ها در قالب پیام خصوصی به کارفرمایان محترم ارسال خواهد شد. من عاشق ++C هستم و اعتقاد دارم هیچ زبانی به قدرتمندی ++C در زمینه برنامه نویسی Desktop وجود نداره خصوصا با وجود Qt. سی شارپ و دات نت فریمورک رو هم یاد دارم و در جای مناسب ازشون استفاده می کنم. علاوه بر موارد فوق در این زمینه ها هم فعالیت داشتم: 1. سوکت پروگرمینگ و برنامه نویسی تحت شبکه در زبان های ++C، اندروید، #C و . . . 2. رمزنگاری اطلاعات با الگوریتم های متقارن و نامتقارن مانند RSA ،AES ،DES و همچنین با کمک SHA-1 ،SHA-255 ،MD5 و . . . 3. برنامه نویسی سمت سرور و ایجاد وب سرویس با ASP.NET و حتی ++C، به صورت حرفه ای 4. برنامه نویسی اندروید به صورت حرفه ای 5. انواع الگوریتم های هوش مصنوعی به خصوص الگوریتم های تکاملی. من در پایان برای همه شما آرزوی موفقیت می کنم، شما هم همین کارو برای من بکنین :)

anticyber01

ایشان فردی بسیار با حوصله ، صبور ، خوش اخلاق ، متعهد و متخصص در کارشون هستند . از همه مهمتر برای بنده در دسترس بودن همیشگی بود و بسیار صبور در کارشون بسیار وارد هستند و انشالله اگه برنامه نویسی دیگری داشته باشم حتما ایشان را انتخاب خواهم کرد .

anticyber01 دى 1395

مبلغ پروژه : 1,500,000 ریال
مهارت های پروژه :
ASP.NetC++ Programmingدسک تاپ ویندوزبرنامه نویسی تحت ویندوز
کیفیت :
ارتباط با کارفرما :
سرعت عمل :
حرفه ای :
تمایل به کار مجدد :
nefcanto

همکاری با ایشون رو به همه کارفرماهای گرامی پیشنهاد میکنم. بنده خودم بیش از 10 سال برنامه نویس هستم، و الان به عنوان کارفرما تجربه 5 سال مدیریت پروژه های بسیار بزرگی به همراه تیم های تا 20 نفر رو دارم. یکی از بزرگترین خصوصیات یک فرد برای همکاری صبر و اخلاق حرفه ای هستش که ایشون در این مورد کاملا عالی هستن. مقداری پروژه کند پیش رفت که طبیعتا بدخلقی بنده رو در پی داشت که ایشون با صبر و متانت بی نظیرشون، فضا رو کاملا مثبت نگه داشتن و حتی ذره ای، حتی ذره ای از کیفیت کار کم نکردن. نکته دیگه ای که کارفرماهای دیگه مد نظر داشته باشن اینه که ایشون قدرت حل مساله بسیار مناسبی دارن و بنابراین کاملا میشه بهشون اعتماد کرد، کار رو سپرد و با خیال راحت مطمئن بود که راه حلی براش پیدا خواهند کرد. قطعا نه یک بار، بلکه بارها با ایشون همکاری مجدد خواهم کرد. براشون آرزوی پیشرفت شغلی بسیار زیادی رو دارم چونکه شایسته اش هستن، و ازشون بابت اخلاق خوبشون کمال تشکر رو دارم.

nefcanto آذر 1395

مبلغ پروژه : 12,000,000 ریال
مهارت های پروژه :
AndroidMobile Phoneبرنامه نویسی موبایلMaterial Design
کیفیت :
ارتباط با کارفرما :
سرعت عمل :
حرفه ای :
تمایل به کار مجدد :
goldengriffin

بسیار صبور و خوش برخورد هستند، از کار با ایشون واقعا لذت بردم. ایشالا پروژه های بعدی این افتخار نصیبم بشه باهاشون همکاری کنم.

goldengriffin شهریور 1393

مبلغ پروژه : 300,000 ریال
مهارت های پروژه :
ترجمهترجمه انگلیسی به فارسیMatlab
وضوح بیان :
ارتباط با فریلنسر :
سرعت پرداخت :
حرفه ای :
تمایل به کار مجدد :
ایجاد پروژه برای این فریلنسر

گزارش فعالیت به عنوان کارآفرین

 30روز گذشته3 ماه گذشتهکلی
ایجاد پروژه004
دریافت پیشنهاد0026
انتخاب پیمانکار001
انجام پروژه001

گزارش فعالیت به عنوان فریلنسر

 30روز گذشته3 ماه گذشتهکلی
ارسال پیشنهاد1298823
تائید انجام پروژه1352
انجام پروژه0137