0%

ویدیو معرفی پونیشا

ویدیوی معرفی پونیشا با همکاری حامد منصوری و سامان جعفری عزیز ساخته شد. در این ویدیو روش کار پونیشا به صورت خیلی خلاصه توضیح داد شده است. اگر شما تازه با پونیشا آشنا شدید حتما توصیه میکنیم این ویدیوی کوتاه را مشاهده کنید.

 

تغییرات زیادی در پونیشا در حال رخ دادن است که سخت در تلاشیم تا هر چه زودتر بتوانیم آنها را در دسترس شما قرار دهیم. در این تغییرات خیلی از مشکلات کارفرماها و فریلنسرها برطرف خواهد شد و امکانات جدیدی به سایت اضافه خواهد شد که مطمئن هستیم از وجود آنها لذت خواهید برد.

 

اما مهمترین پروژه ای که ما روی آن کار می کنیم ایجاد امکاناتی برای جذب پروژه های خارجی در پونیشا است. هدف این است که دسترسی شما را برای جذب پروژه های برنامه نویسی و طراحی از خارج از ایران فراهم کنیم. برای ایجاد چنین امکانی چالش های بسیاری وجود دارد که کار را برای ما سخت و در عین حال بسیار جذاب می کند. چالش چند زبانه بودن سایت، پرداخت های ارزی، معرفی و تبلیغات خارج از ایران، تغییرات ساختاری سایت و ….

 

اما اگر بتوانیم این مشکلات و مسائل را حل کنیم صادرات سرویس و خدمات از ایران را می توانیم با کمک هم میسر کنیم.
مشاهده ویدیو

لینک به ویدیو در سایت آپارات
با کمک هم می توانیم به موفقیت دست پیدا کنیم.

 

نویسنده

تیم مدیریت پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است و هزاران فریلنسر در صدها مهارت مختلف آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.

برچسب ها


 • محمد امین
  تیر ۱۴, ۱۳۹۵

  خیلی قشنگ به تصویر کشیده بودین تو فیلم دمتون گرم
  همگی خسته نباشید از اینجا دستتونو به گرمی فشار میدم …

  با آرزوی شادی و موفقیت روز افزون برای همه توسعه دهنده ها و برنامه نویس ها و …

 • http://academyit.net
  شهریور ۱۸, ۱۳۹۵

  عالی بود

  مرسی