0%

دوره آموزشی فریلنسینگ

شما فرصت در کنترل گرفتن زندگی خودتان را دارید، و می‌توانید مسیر خود را پیش بگیرید. چگونه زمان و توانمندی‌هایتان را مدیریت کنید تا کار مورد علاقه‌تان را انجام دهید و درآمد، و راحتی بیشتری در زندگی بدست آورید؟ در این دوره، شما تمامی کارهایی که لازم است تا مسیر خود را به سوی یک شغل فریلنسینگ پردرآمد و راضی کننده هدایت کند، یاد خواهید گرفت. در نتیجه اعتماد به نفس کافی پیدا خواهید کرد که رئیس خود باشید، و برای رسیدن به اهدافتان برنامه‌ریزی کنید.

با ترغیب خودتان به انجام کارهای چشمگیر، مشتریان به سوی شما هجوم خواهند آورد. هر بخش از دروس کوتاه و فشرده، به شما کمک خواهد کرد که راهتان را به سوی کسب شهرت فردی و کاری پیدا کنید، توسط همکاران و مشتریان دیده شوید و در معرض توجه قرار بگیرید. شما خواهید آموخت که چگونه کارهایتان را با ارزش تر کنید، و چگونه روی کارهایتان قیمت گذاری کنید که مشتریان بیشتری جذب و حفظ کنید.

همین حالا دانلود کنید:
www.khoshfekri.com/go/freelancing

نویسنده

رکسانا علی طلب

رکسانا علی‌طلب هستم، فارغ التحصیل رشته EMBA و علاقه‌مند به هر موضوعی که به تکنولوژی، مارکتینگ و کسب‌وکار الکترونیک مربوط می‌شود. تجربه کردن کارهای جدید رو دوست دارم، از کار کردن به عنوان یک فریلنسر لذت می‌برم. اوقات بیکاریِ خودم را به دیدن فیلم و سریال‌هایی می گذرانم که فکر می‌کنم ارزش یکبار دیدن را دارند. LinkedIn: www.linkedin.com/in/roxanaalitalab