skip to Main Content
از افزایش قیمت پیشنهادی خود نترسید!

از افزایش قیمت پیشنهادی خود نترسید!

این روزها با افزایش هزینه‌های زندگی همه‌ی ما باید به فکر افزایش درآمد خود نیز باشیم. اما افزایش نرخ پیشنهادی برای انجام پروژه‌ها همیشه یکی از ترس‌های بزرگ فریلنسرها بود است. مخصوصا در اوایل فعالیت به عنوان فریلنسر، اغلب ترجیح می‌دهند تا مدت‌ها با یک قیمت ثابت کار می‌کنند. اما اگر با خودمان رو راست باشیم افزایش مخارج زندگی تعارف‌بردار نیست و باید با این مساله کنار بیایید که بعد از مدتی نرخ پیشنهادی خود برای انجام پروژه‌ها را افزایش دهید. علاوه بر این موارد شما می‌توانید از پیشنهادهای زیر هم به عنوان یکی از دلایل افزایش قیمت پیشنهادی خود استفاده کنید.

نمونه کار‌های حرفه‌ای‌تر

سعی کنید نمونه کارهای خود را به روز کنید و از نمونه کارهای حرفه‌ای‌تری استفاده کنید. اگر هم نمونه کار ندارید حتما سعی کنید قبل از شروع ازسال پیشنهاد برای انجام پروژه‌ها ابتدا یک پروژه‌ی فرضی برای خود در نظر بگیرید و بعد از انجام، از خروجی به عنوان نمونه کار خود استفاده کنید. حتی می‌توانید در مسابقه‌های پونیشا هم به صورت رایگان شرکت کنید و علاوه بر اینکه شانس برنده شدن داشته باشید از طرح پیشنهادی خود در پروفایلتان به عنوان نمونه‌ کار هم استفاده کنید.

یادگیری مهارت‌های بیشتر

شما با یادگیری نرم‌افزارهای مرتبط با مهارت خود سطح و کیفیت کاری خود را افزایش می‌دهید پس می‌توانید از این مورد هم به عنوان یکی از دلایل مهم افزایش قیمت خود برای کارفرماها استفاده کنید.

پشتیبانی خدمات

شما می‌توانید یکی از دلایل افزایش قیمت خود به کارفرماها را امکان پشتیبانی صحیح از پروژه عنوان کنید. سعی کنید در این مورد یک چارچوب صحیح و مشخص داشته باشید تا کارفرما متوجه استراتژی شما شود.

نترسید

از قیمت کمتر فریلنسرهای دیگر برای انجام پروژه‌ها نترسید. در نهایت شما با افزایش منطقی نرخ خود به فرهنگ‌سازی این مساله در فریلنسینگ کمک خواهید کرد. برای تغییر در مقیاس بزرگ فقط کافی است از خودمان شروع کنیم.

در نهایت فراموش نکنید که نرخ منطقیِ هر خدمت باکیفیتی دیر یا زود مشخص خواهد شد. پس نگران نباشید و با قیمت مورد نظر خود کار کنید و به این مساله توجه کنید که افزایش قیمت همراه با افزایش کیفیت انجام پروژه‌ها می‌تواند مسیر شما را برای بالا بردن نرخ پیشنهادی‌تان هموارتر کند.

پیشنهاد شما برای نحوه‌ی افزایش قیمت خدمات چیست؟

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top