skip to Main Content
استارتاپ گرایند تهران با حضور نیما نورمحمدی مدیر و موسس پونیشا

استارتاپ گرایند تهران با حضور نیما نورمحمدی مدیر و موسس پونیشا

استارتاپ گرایند تهران با حضور نیما نورمحمدی

یازدهمین رویداد استارتاپ گرایند تهران با حضور نیما نورمحمدی در مرداد ماه ۹۴ در برج میلاد تهران برگزار شد.
نیما نورمحمدی موسس و مدیر سایت «پونیشا» است. پونیشا سایت برون سپاری آنلاین پروژه‌ها است که توانسته بازار کار بزرگی را برای فریلنسرها ایجاد کند. نیما به کارآفرینی و ایجاد اشتغال علاقه زیادی دارد و تا به امروز توانسته برای فریلنسرهای زیادی در سرتاسر ایران شغل تمام وقت و پاره وقت بصورت آنلاین و دورکاری ایجاد کند.

استارتاپ گرایند یک برنامه در راستای تقویت ارتباط کارآفرینان و موسسان کسب و کار های نوپا (استارتاپ ها) در فضای کارآفرینی با رویکرد وب و تکنولوژی است.

این جنبش با هدف آموزش، تشویق و الهام گیری و ارتباط سازی کمک می‌نماید تا ذینفعان حاضر در اکوسیستم استارتاپی شهر های مختلف با یکدیگر در ارتباط بود و از تجربیات هم بیاموزند.
این برنامه پس از گذشت چهار سال از زمان شروع، اکنون در اغلب شهرهای معتبر دنیا توسط نمایندگان منطقه‌ای برگزار شده و بیش از ۷۵۰۰۰ نفر عضو از کشورهای مختلف دارد و اعتبار جهانی آن به حدی رسیده که شرکت Google با حمایت‌های خود به همکاری با آن پرداخته است.

در ادامه گفتگوی امیر حسین مددی با نیما نورمحمدی، که در یازدهمین برنامه استارتاپ گرایند تهران در برج میلاد تهران اجرا و ضبط شده است را مشاهده خواهید کرد:

بخش اول

بخش دوم

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top