skip to Main Content
اولین دوره همایش وردپرس در ایران

اولین دوره همایش وردپرس در ایران

همایش وردپرس

وردپرس نرم‌افزاری آزاد است که توسط هزاران گروه و متخصص از سرتاسر جهان توسعه داده شده، اکنون بیش از ۲۳٫۹% از ۱۰ میلیون وبسایت معتبر جهان از سیستم وردپرس استفاده میکنند، همچنین بیش از شسصت میلیون کاربر اینترنتی از وردپرس برای ایجاد وب سایت خود استفاده میکنند.

محبوبیت بسیار وردپرس در کشور نیز باعث شده است تا اولین همایش رسمی آن در ایران برگزار شود.

نرم افزاری آزاد به محبوبیت فعلی و سهم ۲۴ درصدی از ده میلیون وبسایت معتبر جهان رسانده روح همکاری و تعامل بدون مرز جاری در جامعه کاربران ۶۰ میلیونی آن است. گسترش محبوبیت و استفاده رو به رشد از سیستم مدیریت محتوای وردپرس در ایران و جهان موجب شده تا هر روز نیاز به وجود منابع کامل در این زمینه بیشتر احساس شود.

حالا در همین راستا، فعالان وردپرس در ایران اولین همایش وردپرس ایران را در هفته ابتدایی مرداد ماه تدارک دیده‌اند و در هشتم مرداد ماه در فضایی دوستانه و پر از انگیزه گرد هم خواهند آمد تا از تجربیات و ایده های هم به نفع پیشرفت و ارتقا جایگاه وردپرس در وب پارسی استفاده کنند و از تجارب خود در خصوص این نرم‌افزار آزاد در اختیار دیگران بگذارند.

در این رویداد نام‌های آشنا برای کاربران وردپرس در ایران به بیان تجربیات خود خواهند پرداخت که شامل موضوعات مختلف از جمله بایدها و نبایدهای موجود در این نرم‌افزار آزاد،بهینه‌سازی و توسعه بهتر آن و همچنین سازگاری کامل آن با موتورهای جستجو و کسب‌وکارهای مربوط به این نرم‌افزار خواهد بود.

با مراجعه به وب‌سایت اولین همایش وردپرس ایران به اطلاعات کاملی از آن دست خواهید یافت .

اگر شما هم از کاربران و دوست‌داران این سیستم مدیریت محتوا هستید این همایش می‌تواند اطلاعات و تجربیات خوبی را در اختیار شما بگذارد .

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top