skip to Main Content
اولین روز سال ۱۴۰۰

اولین روز سال ۱۴۰۰

سلام و درود

سال گذشته برای همه ما سال سختی بود؛ خانه ماندن‌ها، دور بودن از اجتماع، قرنطینه و … البته که همچنان این وضع ادامه دارد! ما همه به امید زنده‌‌ایم. امیدواریم امسال سال بهتری برای همه‌مون باشه و اتفاق‌های خوبی برامون بیوفته و زودتر واکسن بزنیم تا بتونیم به زندگی نرمال برگردیم.

در عوض سال ۹۹ سال خوبی برای پونیشا بود. توانستیم کمک کنیم تا پروژه‌های زیادی انجام شود و فریلنسرهای زیادی درآمد کسب کنند. رشد قابل توجهی داشتیم و حتی برای اولین بار سرمایه جذب کردیم تا بتوانیم برای افراد بیشتری کار ایجاد کنیم و به کارفرمایان بیشتری کمک کنیم.

این جذب سرمایه کمک می‌کند تا امسال افراد بیشتری به تیم مدیریت، تیم فنی و تیم مارکتینگ پونیشا اضافه شوند و کارفرماهای بیشتری با پونیشا آشنا شوند. از فریلنسرهای خوب پونیشا انتظار دارم تا با انجام دقیق و به موقع پروژه‌ها، علاوه به کسب درآمد برای خود، کمک کنند تا اعتبار بیشتری در بین کارآفرین‌ها کسب کنیم. انجام به موقع کارها توسط شما، به ثبت پروژه‌های بیشتر و درآمد بیشتر فریلنسرهای پونیشا کمک می‌کند.

امسال تمام تلاش‌مان را می‌‌کنیم تا شما بتوانید به راحتی پروژه بگیرید، پروژه‌هایتان را به دیگران بسپارید، با کاربران بیشتری در ارتباط باشید، با اطمینان بیشتری با هم کار کنید و درآمد بیشتری کسب کنید.

ما به داشتن شما در پونیشا افتخار می‌کنیم و موفقیت پونیشا را در گرو موفقیت کاربران‌مان می‌دانیم.

براتون آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم امسال سال خوبی براتون باشه.

باتشکر

نیما نورمحمدی

پی‌نوشت‌: کد تخفیف nowruz1400 یک ماه عضویت برنزی یا ایجاد یک پروژه رایگان، عیدی ما به شما است (زمان اعتبار تا ۱۳ فروردین).

Back To Top