skip to Main Content
اولین رویداد «فناوری‌های نو، اقتصاد فردا» با محوریت فناوری بلاک‌چین

اولین رویداد «فناوری‌های نو، اقتصاد فردا» با محوریت فناوری بلاک‌چین

اولین رویداد «فناوری‌های نو-اقتصاد فردا» با رویکرد آشنایی با بلاک‌چین و کاربردهای آن با حضور کارشناسان برجسته ملی این حوزه روز پنچ‌شنبه ۲۵ بهمن ماه ۹۷ در دانشگاه گیلان برگزار می‌شود.

این همایش به صورت خاص به بررسی فناوری بلاک‌چین و کاربردهای نوین آن در حوزه‌های مختلف اختصاص دارد. فناوری بلاک‌چین که در ابتدا با ارز دیجیتال بیت کوین به جهانیان عرضه شد، امروزه به عنوان شیوه‌ای مطمئن برای مدیریت شبکه‌های تبادل ارزش شناخته می‌شود و بسیاری از شرکت‌های بزرگ در سراسر دنیا به سرمایه‌گذاری و اجرای پروژه‌های گوناگون این حوزه مشغولند.

برنامه روز پنج‌شنبه به دو بخش سخنرانی کارشناسان برجسته ملی در خصوص بلاک‌چین و قراردادهای هوشمند (صبح) و نیز پنل‌های متنوع گفتگو پرسش و پاسخ درباره ابعاد مختلف فنی، حقوقی و اقتصادی این فناوری (عصر) اختصاص دارد.  همچنین برای اولین بار در استان گیلان، کارگاه تخصصی برنامه‌نویسی بر بستر شبکه‌بلاک‌چین اتریوم نیز در روز جمعه ۲۶ بهمن ماه به میزبانی پارک علم‌وفناوری برگزار می‌شود.

اطلاعات بیشتر در خصوص این برنامه و جزئیات سخنرانی‌ها و کارگاه از طریق وب‌سایت همایش به نشانی www.teconomy.ir‌ در دسترس مخاطبان قرار دارد.

همچنین با استفاده از کد ponisha می‌توانید از تخفیف ۴۰ درصدی هنگام ثبت نام برخوردار شوید.

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top