skip to Main Content
ایمیل و تظیمات در پونیشا

ایمیل و تظیمات در پونیشا

در این پست در ارتباط با پیام ها و ایمیل به کاربران و تظیمات ایمیل توضیح می دهم.

برای استفاده از امکانات سایت پونیشا می بایست ثبت نام و ایمیل خود را تائید کنید. معمولا ایمیل هایی که از طرف پونیشا ارسال می شوند به inbox وارد می شود. اگر به هر دلیل ایمیل را spam شما وارد شده بود مطمئن شوید report not spam را کلیک کنید تا ایمیل هایی که از طرف ما برای شما ارسال می شود را در inbox دریافت کنید.

گزارش اسپم نیست

نمونه گزارش در جیمیل

ما هرزنامه، ایمیل های ناخواسته یا اسپم ارسال نمی کنیم اگر تمایل به دریافت ایمیل ها از طرف پونیشا ندارید وارد ویرایش اطلاعیه ها شوید و ایمیل هایی را که تمایل ندارید دریافت کنید انتخاب کنید.

ویرایش اطلاعیه های پونیشــا

اگر به نظر شما موردی هست که باید به این لیست اضافه شود به ما اطلاع دید.

چنانچه هنگام ثبت نام دچار مشکل شدید و ایمیل تائید برای شما ارسال نشد:

۱- مطمئن شوید ایمیل را درست وارد کرده اید

۲- چند دقیقه بعد مجدد درخواست ارسال مجدد را کلیک کنید

۳- اگر همچنان مشکل حل نشد، ایمیل خود را تغییر دهید و با یک ایمیل آدرس دیگر ثبت نام کنید

ارسال پیام در پونیشا

ارسال پیام تا حدود زیادی محدود است بین کارفرما با پیمانکار یا پیمانکاران احتمالی. پیمانکاران هنگام ارسال پیشنهاد می توانند برای کارفرما پیام ارسال کنند. خصوصا وقتی کارفرما درخواست برای نمونه کار داشته باشد. کارفرما می تواند برای درخواست توضیحات بیشتر به پیمانکاران پیام ارسال کند. پیام هایی که شما دریافت یا ارسال می کنید در بخش پیام های من ذخیره می شود. تمام گفتگو های شما با طرف مقابل پیرامون پروژه در یک جا ذخیره می شود.

تمام فایل های ارسالی در پیام فقط برای کسانی که دسترسی به آن پیغام ها را دارند در دسترس می باشد. به اینصورت امنیت در ارسال پیام ها در پونیشا تضمین می شود تا افراد دیگر نتوانند به اطلاعات یا فایل هایی که بین کارفرما و پیمانکار در جریان است دسترسی پیدا کنند.

وقتی شخصی به شما پیام خصوصی ارسال کند شما از طریق ایمیل آگاه می شوید،همینطور در بالای سایت تعداد پیام هایی که شما نخوانده اید نمایش داده می شود.

اطلاع از پیام جدید

دیدگاه‌ها
  1. سلام لطفا امکان بایگانی یا ستاره دار بودن ایمیل ها را درون سایت بدهید چون الان امیلهای مهمی که در اینجا دریافت کردم در میان انبوه ایمیلها و درخواستها گم شده است!

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top