0%

شرکت RIM  که یکی از بزرگترین شرکت ها در عرصه نوآوری های بی سیم، صنعت تلفن همراه و تولید گوشی های بلک بری می باشد روز چهارشنبه گفت که بازی محبوب پرندگان عصبانی در تبلت Playbook در دسترس است، هر چند هنوز در گوشی های بلک بری که سیستم عامل های مختلفی دارند، اجرا نمی شود.

تبلت پلی‌بوک بلک‌بری  برای این طراحی و روانه‌ی بازار شده که بازار تبلت‌ها را تحت تاثیر خود قرار دهد و همانند گوشی‌های بلک بری طرفداران و مشتاقان زیادی را به خود جذب نماید، اما این تبلت به طور کلی به عنوان تبلتی در سیستم کسب و کار از طرف کاربران در نظر گرفته شده است، زیرا واقعا توانایی‌ها و قابلیت‌هایی بیشتر از بازی کردن را ارایه می‌دهد. وجود بازی پرندگان عصبانی (Angry Birds) شرکت Rovio و پس از آن پرندگان عصبانی ریو و فصل های بعدی پرندگان عصبانی در بلک بری ممکن است به تغییر وضعیت کاربری آن کمک کند.

بازی در حال حاضر بر روی دستگاه های آی فون و آی پد اپل، گوشی های نوکیا و دستگاه های اجرا  کننده سیستم عامل آندروید در دسترس است. شرکت Rovio ، تولید کننده بازی محبوب Angry Birds در ماه نوامبر گفت که تا به حال ۵۰۰ میلیون نفر به دانلود بازی پرداخته اند.

در بلک بری، خرید این سه بازی معادل ۵ دلار آمریکا هزینه در بر خواهد داشت.

محصول جدید تبلت پلی‌بوک بلک بری یکی از قابل اعتماد ترین تبلت های بازار از لحاظ کیفیت ساخت محسوب می شود. شرکت RIM  اعلام کرد که در فصل سوم امسال ۱۵۰ هزار دستگاه تبلت PlayBook را صادر کرده است. این شرکت تعداد ۵۰۰ هزار دستگاه از این تبلت را در فصل اول و ۲۰۰ هزار دستگاه از آن را در فصل دوم صادر کرده بود. پس از عرضه عمومی این دستگاه در ماه آوریل، کارشناسان نقایصی را در آن شناسایی کردند. شرکت RIM قول داده است تا این نقایص را تا ماه فوریه از بین ببرد.

 

نویسنده

روشنک علی طلب

روشنک علی طلب هستم. همیشه عاشق کارم، خانواده ام، حیوانات، طبیعت و سفر بودم و هستم. روابط اجتماعی خوبی دارم و لبخند زدن رو هیچ وقت فراموش نمیکنم. هر از چند گاهی پست‌های اینفوگرافیک و مطالبی رو ترجمه میکنم و بیشتر تمرکزم مدیریت رسانه های اجتماعی و بخش پشتیبانی سایت پونیشاست. اوقات فراغتم رو به عکاسی و پرورش گل و گیاه میپردازم. برای اطلاعات بیشتر در مورد من و ارتباط با من میتونین به لینک زیر مراجعه کنین : https://ir.linkedin.com/in/roshanakalitalab