skip to Main Content
تغییرات در ایمیل های پونیشــا

تغییرات در ایمیل های پونیشــا

چیزی به سالگرد پونیشا نمانده است. تعداد پیمانکاران از مرز ۱۳۰۰۰ نفر گذشت و روزانه پروژه های بیشتری در پونیشا ثبت می شود. یکی از مشکلاتی که فریلنسرها با آن مواجه هستند حجم زیاد ایمیل هایی است که با افزایش پروژه ها بصورت روزانه از طرف ما دریافت می کنند. یکی از مشکلات ما نیز همین حجم زیاد ایمیل هایی است که روزانه ارسال می کنیم.

از روز اول فعالیت تا به امروز بیش از ۲میلیون ایمیل از طرف پونیشا برای کاربران ارسال شده است.

برای رفع این مشکل تغییراتی از امروز در روش ارسال پروژه های جدید ایجاد شده که در این پست به آنها اشاره می کنم.

از این پس همه کاربران بصورت پیش فرض فقط یک ایمیل در روز برای پروژه های جدید بر اساس مهارت های خود دریافت می کنند که مجموع پروژه های ثبت شده در طول روز می باشد. شما می توانید در بخش تنظیمات – ویرایش اطلاعیه ها، تنظیم کنید که ایمیل پروژه جدید مثل قبل و بلافاصله برای شما ارسال شود، روزانه یا هفتگی برای شما ارسال شود یا اصلا ارسال نشود.

تنظیم اطلاعیه ها

همینطور می توانید در این بخش بقیه تنظیمات را برای دریافت یا عدم دریافت ایمیل ها یا اطلاعیه ها مثل قبل انجام دهید.

قالب ایمیل پونیشا نیز تغییر کرده و ساده تر از قبل شده است. امیدوارم قالب جدید را دوست داشته باشید. در این قالب سعی شده تا نمایش در اکثر مرورگرها و سرویس های ایمیل بدرستی انجام شود. درصورتی که شما با نمایش یا ارسال ایمیل مشکلی داشتید لطفا مرورگر و سرویس ایمیلی که از آن استفاده می کنید را از طریق بخش پشتیبانی برای ما ارسال کنید تا بتوانیم مشکل را برطرف کنیم.

تصویر قالب ایمیل و ایمیل پروژه های جدید

پروژه های جدید

از همه دوستانی که با پیشنهادات خود به ما کمک می کنند تا مشکلات را برطرف کنیم سپاسگزاریم و امیدواریم بتوانیم سرویس های خوب و حرفه ای به پیمانکاران و کارفرمایان ارائه کنیم.

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top