skip to Main Content
ثبت نمونه کار برای همه فریلنسرها در پونیشا

ثبت نمونه کار برای همه فریلنسرها در پونیشا

نمونه کار در پونیشا

همانطور که می دانید در پونیشا فریلنسرها می توانند نمونه کارهای خود را به پروفایل خود اضافه کنند. تا امروز این سرویس و ورود رزومه، فقط برای کاربرانی که عضویت خود را به یکی از پلن های عضویت ارتقا داده بودند امکان پذیر بود.

از امروز همه کاربران می توانند بدون نیاز به ارتقا عضویت، رزومه خود را ثبت و نمونه کارهایشان را به پروفایل خود اضافه کنند.

ثبت نمونه کار هیچ محدودیتی ندارد اما در نظر داشته باشید که نمی توانید روزانه بیشتر از ۳ نمونه کار، به پروفایل خود اضافه کنید.

اضافه کردن نمونه کار

نکاتی که می بایست در ثبت نمونه کار به آنها دقت کنید:

  • تصویر نمونه کار خود را در نرم افزارهایی مانند فتوشاپ درست کنید. ثبت پرینت اسکرین از دسکتاپ، حرفه ای نیست و تایید نمی شود.
  • در توضیحات نمونه کار مشخص کنید چه کاری را شما انجام داده اید و چه نتیجه ای حاصل شده است. ممکن است تصویر مربوط به یک سایت باشد، و شما فقط کار سئو آن وب سایت را انجام داده باشید. این توضیحات برای کارفرمایانی که نمونه کار شما را می بینند مهم است و کمک می کند شما را برای انجام پروژه خود انتخاب کنند. کارفرما می تواند مستقیم برای شما پروژه ایجاد کند یا شما را به پروژه خود دعوت کند.
  • مهارت هایی که در انجام نمونه کار استفاده کرده اید را انتخاب کنید تا نمونه کار شما در فهرست های مرتبط با آن مهارت نمایش داده شود. این کار کمک می کند تا کارفرمایی که در میان نمونه کارها، دنبال فریلنسر مورد نظر می گردد به راحتی شما را پیدا کند.
  • همینطور علاوه بر مهارت، می توانید برای نمونه کار خود تگ انتخاب کنید. تگ ها دقیقا همان کاری را انجام می دهند که در شبکه های اجتماعی انجام می دهند.

صفحه نمایش نمونه کار

به هیچ عنوان نمونه کارهای دیگران را به عنوان نمونه کار خود ثبت نکنید. همینطور بهتر است قبل از ثبت نمونه کار در پونیشا با کارفرمای خود هماهنگ کنید و از وی اجازه بگیرید. ثبت نمونه کار بدون اطلاع کارفرما، خلاف قوانین پونیشا است و درصورت مشاهده ممکن است همراه با حذف نمونه کار، حساب کاربری شما نیز مسدود شود.

پس از تایید نمونه کار توسط مدیریت، نمونه کار در پروفایل و لیست نمونه کارها نمایش داده می شود. برای دریافت بازدید بیشتر می توانید نمونه کار خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک قرار دهید. پونیشا نمونه کارهای کاربران را به انتخاب خود در توییتر و تلگرام پونیشا به اشتراک می گذارد.

پونیشا را در توییتر دنبال کنید

نکاتی که می بایست در ثبت رزومه به آنها دقت کنید:

یک خلاصه مناسب برای رزومه خود وارد کنید. سمت و مهارت خود را در یک جمله کوتاه معرفی کنید. این بخش در توضیحات صفحه و زیر نام کاربری شما نیز نمایش داده خواهد شد تا هم کاربرانی که در گوگل جستجو می کنند بتوانند شما را پیدا کنند و هم کاربرانی که به پروفایل شما مراجعه می کنند بتوانند بلافاصله تشخیص دهند مهارت شما چیست.

 

رزومه در پونیشا

در بخش نمونه کار، محدودیت هایی وجود دارد. یعنی اگر شما کار تولید ویدیو یا صدا انجام می دهید، می بایست برای نمونه کار خود یک تصویر مناسب درست کنید و فایل مربوط به کار خود را در بخش نمونه کار آپلود کنید تا علاقه مندان با دانلود فایل بتوانند نمونه کار شما را مشاهده کنند. لطفا قوانین سایت را قبل از آپلود فایل در نمونه کار، با دقت مطالعه کنید.

آمار مشاهده از نمونه کارهای شما و تعداد لایکی که دریافت می کنید در نمونه کار و یا در صفحه آمار قابل مشاهده می باشد.

مشاهده آمار

نمونه کارهای خود را در پونیشا ثبت کنید و در شبکه های اجتماعی به اشتراک قرار دهید
یا نمونه کارها را ببینید و برای افراد مورد علاقه خود پروژه ایجاد کنید

ایجاد پروژه برای فریلنسر

دیدگاه‌ها
  1. من برای ثبت نمونه کار ترجمه ام می خوام فایل word و pdf بفرستم که شما نمی پذیرید. بنده تخصصی در زمینه ی فتوشاپ ندارم و با نرم افزار paint هم چندان جالب نمیشه. چی کار کنم؟

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top