0%

تیشرت پونیشا

از پونیشا تی شرت هدیه بگیرید

اگر شما به عنوان فریلنسر یا کارفرما در پونیشا پروژه ای انجام داده اید، داستان موفقیت یا شکست، تجربه شیرین یا تلخ خود را برای ما ارسال کنید. داستان های شما به ما کمک می کند تا با شما، پروژه شما و تجربه شما از پونیشا بیشتر آشنا شویم، درس بگیریم و برای بقیه تعریف کنیم.

برای مثال کاربری داریم که در مرز کردستان عراق زندگی می کند و از طریق دوستان خود با پونیشا آشنا شد. آشنایی وی با پونیشا زندگی او را تغییر داد و در حال حاضر هم پروژه های تولید محتوا انجام می دهد، هم به همشهریان خود آموزش می دهد که چطور از طریق تولید محتوا، درآمد کسب کنند.

می خواهیم شما نیز داستان خود را برای ما تعریف کنید و به این موارد اشاره کنید:

چند سال دارید؟

کجا زندگی می کنید؟

تجربه شما در چه مهارت و چه میزان است؟

چند وقت است کارفرما/ فریلنسر هستید؟

چطور با پونیشا آشنا شدید؟

پونیشا چه تاثیری در زندگی و کار شما گذاشته است؟

همین امروز داستان خود را برای ما تعریف کنید

همین امروز داستان خود را در قالب متن یا فایل صوتی برای ما به آدرس info@ponisha.ir ارسال کنید یا در وبلاگ یا تلگرام خود انتشار دهید و لینک را به ایمیل آدرس پونیشا ارسال کنید.

 

تعداد محدودی تی‌شرت پونیشا برای بهترین داستان ها به سلیقه بچه های پونیشا برای شما ارسال خواهد شد.

نویسنده

تیم مدیریت پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است و هزاران فریلنسر در صدها مهارت مختلف آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.

One Reply to “داستان خود را برای ما تعریف کنید، هدیه بگیرید”

  • شهناز
    خرداد ۷, ۱۳۹۷

    من خیلی اتفاقی توی سرچ گوگل برای کار ترجمه با سایت شما آشنا شدم ولی آنقدر کار و خدماتتون به شکلی نوآورانه ارائه شده که خیلی برام جذاب بود و تصمیم گرفتم به اطرافیانم حتما معرفی تون کنم