skip to Main Content
درآمد روزانه خود را کنترل کنید

درآمد روزانه خود را کنترل کنید

درآمد روزانه خود را کنترل کنید
درآمد روزانه خود را کنترل کنید

امروز چقدر درآمد کسب کردید؟
آیا می‌توانید به این سوال پاسخ دهید؟ بسیاری از فریلنسرها نمی‌توانند. آنها گاهی اوقات درآمد خود را کنترل می‌کنند، اما تا روزی که چک خود را دریافت نکنند نمی‌توانند به این سوال پاسخ دهند.
اینکه به عنوان یک فریلنسر چقدر درآمد کسب می‌کنید بسیار مهم است. این مسئله می‌تواند تعیین کند که آیا شما در حال اجرای یک کسب و کار سودآور هستید و یا در حال از دست دادن پول خود هستید.
بر خلاف پیمانکاران سنتی که به طور منظم دستمزد خود را دریافت می‌کنند، بیشتر فریلنسرها به طور نامنظم دستمزد خود را دریافت می‌کنند. بعضی هفته‌ها بیشتر از هفته‌های دیگر پول به دست می‌آورند.
من اخیرا درآمد خود را به صورت روزانه کنترل می‌کنم. این کار فقط چند دقیقه طول می‌کشد و مزایای شگفت‌انگیزی دارد.
در این پست، من هفت مزیت و همچنین چند راهنمایی برای کمک به کنترل درآمد روزانه را با شما به اشتراک می‌گذارم.

چرا باید درآمد روزانه خود را کنترل کنید؟
کنترل درآمد مزایای بسیاری دارد. در اینجا هفت مزیت را عنوان می‌کنم:

  1. افزایش انگیزه. این زمانی دلگرم‌کننده خواهد بود که متوجه شوید درآمد روزانه شما بیشتر از آن چیزی است که محاسبه کرده بودید. به همین ترتیب، اگر درآمد روزانه شما کمتر از آن چیزی باشد که محاسبه کرده بودید، این می‌تواند شما را تشویق کند که بیشتر تلاش کنید.
  2. کمک به برنامه‌ریزی مالی. اگر بدانید هر روز چقدر درآمد دارید می‌تواند به شما کمک کند که چه مقدار باید خرج کنید و چه مقدار باید ذخیره کنید.
  3. بهبود و اصلاح برنامه‌ریزی. آگاهی از اینکه روزانه چقدر درآمد داشته‌اید به شما نشان می‌دهد که آیا برنامه‌ریزی‌تان صحیح است یا خیر. همچنین می‌توانید از ایرادات برنامه‌ریزی‌تان آگاه شوید و بیشتر بر روی آن کار کنید.
  4. تهیه یک نسخه از سوابق مالی. شما باید به صورت دوره‌ای و منظم سوابق مالی خود را با هم مقایسه کنید و یک نسخه اضافی نیز از آن‌هاتهیه کنید.
  5. افزایش مسئولیت‌پذیری. اگر بدانید که باید درآمد خود را در هر روز ثبت کنید، کمتر وسوسه می‌شوید تا وقت‌گذرانی کنید و احتمال بیشتری وجود دارد که به کار بپردازید تا در هر روز درآمد بیشتری کسب کنید.
  6. کنترل پیشرفت خود برای رسیدن به هدف. اگر برای خودتان درآمد روزانه‌تان را تعیین کرده باشید، خواهید دید که آیا درآمد روزانه شما کمتر از آن چیزی است که محاسبه کرده بودید یا بیشتر.
  7. مشخص کردن دستمزد خود. اگر تمام روز سخت مشغول کار باشید اما درآمد روزانه شما کمتر از آن چیزی شود که محاسبه کرده بودید، می‌توان آن را نشانه این دانست که دستمزد شما بیش از حد پایین است.

نوبت شماست
آیا تا به حال سعی کرده‌اید که هر روز درآمد خود را کنترل کنید؟ آیا برایتان مفید بوده است؟ نظرات و تجربیات خود را با ما و دوستان خود به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top