0%
به پونیشــا رای دهید
جشنواره وب ایران

جشنواره وب سایت های ایران از معتبرترین جشنواره های حوزه فناوری اطلاعات است که تاکنون چهار دوره آن از سال ۱۳۸۷ در ایران برگزار گردیده است.

اهداف جشنواره وب ایران
 

هدف اصلی از برگزاری جشنواره وب ایران،  تشویق و توسعه تولید محتوا و خدمات منطبق بر فرهنگ ایرانی در فضای مجازی می باشد. این جشنواره به منظور ایجاد فرصت سالانه برای عرضه و رقابت کیفی و کمی وب سایت های ایرانی در جهت رشد، شکوفایی و همچنین رونق بخشی به بازار داخلی و صادرات در‌ این حوزه می باشد.

پونیشا امسال در بخش اشتغال شرکت کرده است، انتخاب بهترین وب سایت در هر بخش به دو صورت انجام می شود: انتخاب از طریق بخش داوری و رای گیری مردمی.

چرا برای پونیشا برنده شدن در این جشنواره اهمیت دارد؟

اخبار سایت های برنده بصورت گسترده ای در سایت های خبری، وبلاگ ها و سایت های شخصی انعکاس پیدا می کند. از آنجایی که بودجه پونیشا برای تبلیغات بسیار محدود است و موفقیت پونیشا بدون معرفی گسترده حاصل نخواهد شد، از همه فریلنسرهایی که سعی در کسب درآمد در پونیشا دارند درخواست می کنیم به پونیشا در جشنواره وب ایران رای دهند.

معرفی پونیشا در سطح گسترده به نفع همه است و با معرفی و جذب کارفرمایان بیشتر و بهتر، شانس فریلنسرها برای جذب پروژه و درآمد بیشتر افزایش می یابد.

چطور به پونیشا رای دهیم؟

رای گیری در جشنواره وب ایران ساده است ابتدا وارد لینک زیر شوید

http://directory.iranwebfestival.com/website/ponisha.ir

سپس ایمیل خود را وارد کنید، رای مثبت را انتخاب کنید و روی ثبت رای کلیک کنید.

ایمیلی برای شما ارسال می شود که با کلیک روی لینک ارسالی به ایمیل، رای شما ثبت می شود.

با انتخاب پونیشا در بخش اشتغال، شما به کسب و کار فریلنسینگ کمک می کنید، پونیشا تنها سایت فریلنسینگ در بخش اشتغال است.

اگر شما جزو کاربرانی هستید که از سرویس های پونیشا راضی هستید اجازه دهید همه بدانند.

نویسنده

تیم مدیریت پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است و هزاران فریلنسر در صدها مهارت مختلف آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.

برچسب ها