0%

یک خصوصیت خوبی که در برنامه نویس ها هست یا بدست می آید این است که همه به این موضوع اعتقاد دارند که هیچ مشکلی نیست که حل نشود. دیدم که میگم…

 

راستش برای ارسال دعوت از طریق وب میل هیچ ایده ای نداشتیم که چطور کار می کند غیر از اینکه در سایت ها دیدیم و از آن استفاده کردیم و متاسفانه منبع فارسی که بتواند به ما کمک کند این سرویس را سریع راه اندازی کنیم هم پیدا نکردیم.

 

ولی بالاخره این سرویس راه اندازی شد. توضیحاتی که می بایست در ارتباط با این سرویس ارائه کنم این است که:

 

۱- اطلاعات رمز عبور ایمیل شما در پونیشا ذخیره نمی شود (چون اصلا این اطلاعات را شما در پونیشا وارد نمی کنید).

 

۲- فقط ایمیل هایی که شما دعوت نامه ارسال می کنید در پونیشا دخیره می شود. و آن به این خاطر است که هر وقت شخصی از طریق دعوت شما به پونیشا مراجعه کرد در لیست کسب درآمد شما ثبت شود.

 

۳- ما به ایمیل هایی که شما وارد و دعوت نامه ارسال می کنید، مجدد ایمیل دعوت، یادآوری یا هر ایمیل دیگری ارسال نمی کنیم. چون هم اسپم به حساب می آید هم در مرام ما نیست.

 

۴- این سرویس محدودیت دارد، شما در روز بیشتر از ۱۰۰ دعوتنامه نمی توانید ارسال کنید. چون دوست نداریم این سرویس مورد توجه اسپمر ها قرار بگیرد.

 

و در آخر از شما خواهش می کنیم فقط برای افرادی که می شناسید و فکر می کنید پونیشا می تواند برای آنها مورد توجه قرار بگیرد دعوتنامه ارسال کنید.

 

در اسرع وقت در یک پست کد ها و راهنمای ارسال دعوتنامه از طریق وب میل برای یاهو و جیمیل را قرار می دهم تا شما نیز بتوانید به راحتی این سرویس را در سایت خود فعال کنید.

 

دوستان خود را به پونیشــا دعوت کنید!

نویسنده

تیم مدیریت پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است و هزاران فریلنسر در صدها مهارت مختلف آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.

برچسب ها


 • صمد
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۰

  واقعا ایده جالبیه که ایمیلها رو در سایت خودتون ثبت میکنید هر وقت اومد ثبت نام کرد بره تو لیست درامد معرف. معمولا وبسایتها یه کدی چیزی میزاشتن تو لینک معرفی که معرف یوزر جدید با اون شناخته میشد که البته شما تو بخش کسب درامد همین کار رو کردین.

  ولی اگه اون یوزر با همون ایمیلی که دعوتنامه نفرستادیم واسش ثبت نام کنه چی ؟

  بهتر نبود یه کوکی چیزی تا چند ماه براش ثبت میشد هر وقت ثبت نام کرد بره تو لیست دوستان معرف ؟

  • نیما نورمحمدی
   بهمن ۲۶, ۱۳۹۰

   بله حق با شماست ایمیل دعوت میتونه هر دو شرط را داشته باشد، در اولین فرصت تغییرات اعمال می شود

 • علی
  فروردین ۱۱, ۱۳۹۳

  عالی بود