skip to Main Content

دومین رویداد استارتاپ گرایند شیراز

استارتاپ گرایند شیراز

دومین رویداد استارتاپ گرایند شیراز پنجشنبه ۲۶ شهریور ماه ۱۳۹۴ با حضور آقایان رضا دهقانیان و حامد اختری از بنیانگذاران شرکت آیرین برگزار می‌شود.

شرکت آیرین از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را در زمینه طراحی وب‌سایت با ۳ نفر آغاز نمود. هدف اول از راه اندازی این گروه، تولید درآمد ثانویه از اینترنت بود که پس از گذشت اندکی با توجه به پتانسیل نامحدود این منبع مدرن و مشاهده نتایج قابل‌قبول به هدف اصلی افراد تبدیل شد. با اضافه شدن بخش تولید محصولات موشن گرافیک و احتیاج به هماهنگی‌ها و استراتژی‌های مختلف، نیاز به فضای کاری جدید حس می‌شد، بنابر این این گروه که به ۸ نفر افزایش پیدا کرده بودند، رسما خود را به عنوان یک شرکت تولید محصولات مالتی‌مدیا معرفی کردند و قوانین جدید جایگزین قوانین قبلی شدند.

در همین زمان ارزش‌ها و فرهنگ‌های کاری دیگری از قبیل کیفیت جهانی و تولید محصولاتی نوآوارنه و خاص، اشتغال زایی و کارآفرینی، نگاه نو به فضای کاری و رفتار با همکاران و… پررنگ و پرنگ تر شد و این دیدگاه، اولویت بسیاری از تصمیم‌گیری های بعدی شد. با گذشت زمان، آیرین با تمرکز بر روی محصولاتی با کیفیت و با سبک هنریِ متفاوت، رفته رفته با همین ویژگی‌ها در سطح بین‌المللی شناخته شد.

استارتاپ گرایند (Startup Grind) یک برنامه و اجتماع کارآفرینی و جهانی است که به منظور آموزش، الهام و ایجاد ارتباط بین کارآفرینان حوزه تکنولوژی طراحی شده است. این برنامه با حمایت‌های ویژه شرکت گوگل قدرت گرفته، در حال حاضر در بیش از ۱۶۰ شهر و ۶۵ کشور جهان درحال برگزاری بوده و پذیرای ویژه موسسین، سرمایه‌گذاران، مخترعان و مربیانی است که داستان‌های شخصی، تجربیات و درس‌های آموخته خود را با شرکت‌کنندگان سهیم شده و از این طریق به الهام بخشیدن و تولید محتوای ناب در جامعه کارآفرینی کمک می‌کنند.

برای اطلاعات بیشتر به startupgrindshiraz.ir مراجعه کنید.

همین حالا ثبت نام کنید
http://myevent.ir/sgShiraz2

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top