0%

دیجیاتو

فکرش را بکنید هر روز که از خواب بیدار می‌شوید، با لمس کردن یک دکمه، صبحانه‌تان آماده شود، ماشین‌تان خودش نزدیک‌ترین راه را انتخاب کند و شما را به محل کارتان ببرد و بعد خودش برای خودش جای پارک پیدا کند. این‌که تکنولوژی بخشی از زندگی شما شود، سبک زندگیتان را به یک سبک زندگی دیجیتالی تغییر می‌دهد. انتخاب این سبک زندگی کمک می‌کند که با استفاده از تکنولوژی، زندگی را کمی برای خودمان راحت‌تر کنیم و این دقیقاْ هدفی است که تیم «دیجیاتو» به آن فکر می‌کند. می‌توان گفت که تیم دیجیاتو، تیمی از آدم‌های عاشق و خوره تکنولوژی است که در این حوزه، هیچ چیز از دستشان در نمی‌رود. اخبار تکنولوژی چه در خودرو باشد، چه در گجت‌ها یا علم ودانش از چشم این تیم پنهان نمی‌ماند و باید گفت که همین تیم پرتلاش و علاقه‌مند دیجیاتو را به یکی از ۱۰۰ سایت برتر ایران در رتبه‌بندی الکسا تبدیل کرده‌اند.

از لکسوس تا آیفون ۱۰

صفحه «دیجیاتو» را که نگاه کنید، بخش‌های مختلفی را می‌بینید که به سرعت آپدیت می‌شود و همه چیز از دنیای گسترده تکنولوژی در اختیارتان می‌گذارد.

تحریریه بخش تکنولوژی، اخبار کاربردی این بخش را پوشش می‌دهند و آن‌ها را در درسته‌بندی‌هایی مثل: موبایل و تبلت، پوشیدنی‌ها، نظامی و سلامت ارائه می‌کنند.

در بخش خودرو علاوه بر اخبار قسمتی به نام «راهنمای خرید» وجود دارد که به مخاطب برای انتخاب راحت‌تر خودرو کمک می‌کند. گزارش‌های تولیدی تیم  تحریریه از نمایشگاه‌های معتبر خودرو در تمام جهان هم از جمله مطالب پرطرفدار این بخش است.

«اپلیکیشن» بخش دیگری از این سایت است که علاوه بر پوشش اخبار این حوزه بخش جالبی به اسم جعبه ابزار دارد. جعبه ابزار اپلیکیشن‌های مختلف را براساس کاربری آن‌ها دسته‌بندی می‌کند. مثلا هفت اپلیکیشنی که برای یادگیری زبان مناسب هستند را معرفی می‌کند و به شما امکان مقایسه و انتخاب می‌دهد.

«بازی و کنسول» هم از آن بخش‌های پرطرفدار است که گیمیرهای حرفه‌ای را به خودش جذب کرده. در این بخش تیم تحریریه علاوه بر اخبار بازی‌ها، راهنماهایی را برای علاقه‌مندان تهیه می‌کنند.

اگر به تاثیر تکنولوژی بر فضانوردی یا کشف فسیل علاقه‌مند هستید، خبر خوب این است که در قسمت «علم و دانش» دیجیاتو می‌توانید تمام موضوعات جذاب این حوزه را ببینید.

اخبار شرکت‌های بزرگ، زندگی کارآفرین‌ها و داستان موفقیت استارت‌آپ‌هایی مثل «اوبر» یا «علی‌بابا» همه در بخش «کسب و کار» وب‌سایت دیجیاتو قرار دارد. این‌که چطور صاحبان شرکت‌های بزرگ به موفقیت رسیده‌اند و خلاقیت‌هایشان برای مخاطب دیجیاتو نه تنها جذاب است، بلکه نکته‌های آموزشی خوبی هم دارد.

کمی بیشتر از هر روز

دیجیاتو یک خواهر هم دارد که کمی بعدتر به دنیای وب پا گذاشته و حالا در حوزه سبک زندگی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. «روزیاتو» هر روز کمی بیشتر از آن چیزی که احتیاج دارید را در اختیارتان می‌گذارد. یعنی اگر از علاقه‌مندان سینما باشید، در روزیاتو مطالب گردشگری نیز در دسترس شماست و اگر به دانش و فناوری علاقه‌مند باشید، در این وب‌سایت مطالب مختلف اجتماعی را هم می‌توانید ببینید.

راستش را اگر بخواهید برای معرفی این دو سایت این مطلب کافی نیست و ما توصیه می‌کنیم که خودتان سری به این سایت‌ها بزنید و ببینید چه چیزهایی در آن‌ها بر زندگی‌تان اثرگذار خواهد بود.

نویسنده

تیم مدیریت پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است و هزاران فریلنسر در صدها مهارت مختلف آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.

برچسب ها