0%

دیدنی‌های شهر من - هفتمین مسابقه اینستاگرام پونیشا

تا به حال شش مسابقه عکاسی در پیج اینستاگرام پونیشا برگزار کردیم و تا اینجا از همه افرادی که در مسابقات ما شرکت کرده‌اند، تشکر می‌کنیم. به پیشنهاد بسیاری از دوستان و کاربران، از این هفته تصمیم گرفتیم تا تغییراتی در نحوه برگزاری و شرایط مسابقه ایجاد کنیم.

شش مسابقه گذشته، هر هفته در روز شنبه آغاز می‌شد و تا شنبه هفته بعد ادامه داشت. از این هفته تصمیم گرفتیم در هر ماه به جای ۴ مسابقه، ۲ مسابقه یکی در ابتدای ماه و دیگری در اواسط ماه برگزار کنیم.

در مسابقه این هفته، از روز شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴ تا ساعت ۲۴ شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ فرصت دارید تا عکس‌های خود را برای ما ارسال کنید. عکس‌ها به محض اینکه برای ما ارسال شوند، توسط تیم داوری بررسی می‌شوند و در صورتی که تمامی شرایط مسابقه را رعایت کرده باشند، بازنشر خواهند شد. در اینصورت فرد شرکت‌کننده زمان بیشتری خواهد داشت تا دوستان خود را منشن کند و لایک جمع‌آوری کند.

در روز یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴، ۱۰ عکسی که بیشترین لایک را در صفحه پونیشا کسب کنند، انتخاب خواهند شد و بدون در نظر گرفتن تعداد لایک‌ها، مجددا هیئت داوری رای‌گیری خواهد نمود و ۳ نفر را برنده مسابقه اعلام خواهد کرد.

موضوع این هفته و هفتمین مسابقه را “دیدنی‌های شهر من” انتخاب کردیم.

نحوه شرکت در مسابقه:

۱- پیج پونیشا را در اینستاگرام دنبال کنید

https://instagram.com/ponisha.plus

۲- از جاذبه‌های توریستی و مناطق دیدنی شهر خود عکس بگیرید و در پیج خود قرار دهید (سعی کنید کمی خلاقیت داشته باشید و عکس نشاندهنده یکی از زیبایی‌های شهرتان باشد)

۳- عبارت زیر را کپی کنید ودر قسمت توضیحات یا همان کپشن قرار دهید:
@ponisha.plus #شهرمن #پونیشا #پونیشاگرام
در قسمت توضیحات، مکانی که از آن عکس گرفته‌اید و همینطور نام شهر را قید کنید.
نکته مهم : حتما از هشتگ‌های مربوطه استفاده کنید، در غیر اینصورت این احتمال وجود دارد که عکس شما از طرف ما دیده نشود و در مسابقه شرکت داده نشود. به همین دلیل از رسیدن عکس‌تان به دست ما مطمئن شوید و حتما پیگیری کنید.

عکس‌هایی که مرتبط با موضوع مسابقه باشند، تمامی موارد بالا را رعایت کرده باشند، و از کیفیت خوبی برخوردار باشند، توسط هیئت داوری انتخاب می‌شوند و به محض دریافت، بازنشر خواهند شد.

شرایط مسابقه :

۱- عکس حتما می بایست توسط شما گرفته شده باشد.
۲- هر نفر تنها می‌تواند یک عکس ارسال کند.
۳- فرد شرکت کننده می‌بایست حقیقی باشد و شرکت‌ها و پیج‌های تبلیغاتی، امکان شرکت در مسابقه را ندارند.
۴- تعداد فالوئرهای شرکت کننده میبایست بالای ۱۰۰ نفر شخص واقعی باشد.
۵- شرکت کننده میبایست در سایت پونیشا حساب کاربری داشته باشد تا در صورت برنده شدن، جایزه به حساب او واریز شود.
۶- اگر اکانت شما Private است، عکس‌هایتان را قبل از اتمام زمان مسابقه،Direct کنید. اگر اکانت شما Private نیست، عکس را به صورت Direct ارسال نکنید و تنها پونیشا را منشن نمایید. با توجه به مشکلات Direct اینستاگرام، لطفا قبل از پایان مسابقه از رسیدن عکس‌تان به دست ما مطمئن شوید.
۷- هرگونه توهین و بی‌احترامی در کامنت‌ها و ایجاد اختلال در روند مسابقه، منجر به پاک شدن کامنت موردنظر و در نهایت بلاک شدن فرد می‌شود.
۸- با توجه به وجود نرم افزارها و ربات و لایک های جمع آوری لایک های تقلبی، لایک های خارجی و ایرانی تقلبی شمرده نمیشوند و در صورت استفاده از آنها، عکس مورد نظر از مسابقه حذف خواهد شد.

پایان زمان مسابقه : ساعت ۲۴ شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴

اعلام برنده ها : یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴

جایزه : به نفر اول مسابقه، ۱ میلیون ریال جایزه نقدی تعلق می‌گیرد

به نفر دوم و سوم مسابقه، ۵۰۰ هزار ریال جایزه نقدی تعلق می‌گیرد

به تمامی عکس‌های منتخب از طرف هیئت داوری پونیشا نیز یک ماه عضویت برنزی تعلق می‌گیرد.

از همین حالا فرصت دارید. به دوستان خود نیز اطلاع دهید.

عکس از : روشنک علی طلب
مکان : ماسوله – استان گیلان

نویسنده

روشنک علی طلب

روشنک علی طلب هستم. همیشه عاشق کارم، خانواده ام، حیوانات، طبیعت و سفر بودم و هستم. روابط اجتماعی خوبی دارم و لبخند زدن رو هیچ وقت فراموش نمیکنم. هر از چند گاهی پست‌های اینفوگرافیک و مطالبی رو ترجمه میکنم و بیشتر تمرکزم مدیریت رسانه های اجتماعی و بخش پشتیبانی سایت پونیشاست. اوقات فراغتم رو به عکاسی و پرورش گل و گیاه میپردازم. برای اطلاعات بیشتر در مورد من و ارتباط با من میتونین به لینک زیر مراجعه کنین : https://ir.linkedin.com/in/roshanakalitalab

 • goldendesign
  مرداد ۶, ۱۳۹۴

  سلام، پروفایل من تو اینستا پرایوته. نمیتونم عکس رو براتون دایرکت کنم؟ حتما باید از هشتگ استفاده بشه؟ ممنون

 • hmd
  مرداد ۷, ۱۳۹۴

  سلام
  من دوبار عکس فرستادمن چرا تایید نمی‌کنید
  به نام arminacompany