skip to Main Content
رایچت، پلتفرم گفتگوی آنلاین و ارتباط با مشتریان

رایچت، پلتفرم گفتگوی آنلاین و ارتباط با مشتریان

رایچت

در دنیایی که پشتیبانی مشتری حرف اول را می‌زند، اهمیت گفتگوی آنلاین غیرقابل انکار است. درواقع بحث بر سر این است که چرا نباید از این ابزار سرویس مشتری که هزینه‌ی نسبتاً پایینی دارد ولی می‌تواند از طریق رضایت مشتری ارزش بسیار زیادی ایجاد کند، استقبال کنیم؟ گفت‌وگوی آنلاین دارای مزایایی است که شاید گفتگوی رودررو فاقد آن باشد.

رایچت یک پلتفرم گفتگوی آنلاین، تحلیل و ارتباط با مشتریان است که به شما این امکان رو میدهد که با کاربران سایتتون به صورت لحظه ای گفتگو کنید، رفتارشون رو تحلیل کنید و ارتباطتون رو حفظ کنید.

از امکانات رایچت میتواند به موارد زیر اشاره کرد:


اتصال رایچت به تلگرام

اپراتور پشتیبانی، اکانت رایچت خود را به تلگرام متصل می کند و زمانی که در اپلیکیشن های رایچت آنلاین نباشد بصورت اتوماتیک پیام ها را در تلگرام دریافت می کند و همان جا پاسخ میدهد.

با اتصال رایچت به تلگرام همیشه پاسخگوی کاربران وب سایتتان خواهید بود.

و همچنین اگر مشتریان شما در تلگرام هستند جدا از ویژگی بالا، میتوانید با ایجاد یک بات پشتیبانی در تلگرام و اتصال آن به رایچت از تمامی امکانات رایچت استفاده کنید و بصورت تیمی پشتیبانی کنید به این صورت که پیام هایی که به آن ربات ارسال میشن شما در رایچت میتونید به اونها پاسخ بدید!

هوشمند سازی پیام ها

یک پنجره چت هوشمند به طور خودکار باز می شود و کاربر را به چت دعوت می کند. کلید کار این است که از یک ابزار هوشمند و هدفمند استفاده کنید و مطمئن باشید فقط زمانی به طور خودکار باز می شود که کاربر به آن نیاز داشته باشد.

فرض کنید که شما یک فروشگاه اینترنتی دارید و کاربر به یکی از صفحات وب سایت شما مراجعه کرده، شما می توانید تنظیم کنید که اگر کاربر به مدت ۱۵ ثانیه در این صفحه بود یک پیام خاص و مرتبط با همان محصول برایش ارسال شود.

ایجاد نامحدود سایت و اپراتور

هر تعداد وب سایت که بخواهید می توانید اضافه کنید و تنظیمات مربوط به هرکدام را جداگانه انجام دهید و برای هرکدام یک یا چندین اپراتور ایجاد کنید.

هر اپراتور می تواند در همه سایت ها یا تعداد خاص با سطح دسترسی های متفاوت باشد.

در اکثر سیستم های دیگر برای ایجاد هر وب سایت یا اپراتور باید هزینه اضافی پرداخت کنید ولی در رایچت بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانید به صورت نامحدود وب سایت و اپراتور اضافه کنید.

وقتی برای اولین بار در رایچت ثبت نام می کنید ۱۴ روز به صورت رایگان می توانید از تمامی امکانات رایچت استفاده کنید و بعد از آن هم میتوانید از پکیج رایگان یا پکیج های ویژه استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر می تونید به سایت رایچت سر بزنید.

 

 

 

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top