skip to Main Content
سال نو مبارک

سال نو مبارک

سال نو مبارک
سال نو مبارک

تا به امروز پیمانکاران پونیشا بیش از ۵۰میلیون تومان درآمد داشته اند که این مبلغ به حساب آنها واریز شده است. در سال آینده پیش بینی می کنیم درآمد پیمانکاران به حداقل ۲۵۰ میلیون تومان برسد. چقدر از این مبلغ سهم شما خواهد بود؟

در سال ۹۲ برنامه های زیادی برای تبلیغات داریم، سرویس های جدیدی را معرفی خواهیم کرد و اگر موفق شویم بخش پشتیبانی تلفنی را هم به پونیشا اضافه خواهیم کرد. هدف پونیشا کسب درآمد و ایجاد اشتغال برای فریلنسرهاست. فریلنسر ها با انجام کارها بصورت منظم، سریع و به موقع کارفرمایان بیشتری را به پونیشا جذب کرده اند و باعث موفقیت پونیشا شدند. موفقیت پونیشا موفقیت فریلنسرهاست و راحتی کار را برای کارفرمایان مهیا می کند تا بتوانند از طریق برون سپاری پروژه های خود را سریع، راحت و ارزان انجام دهند.

فریلنسرها برای شرکت در پروژه ها و ارائه پیشنهاد می بایست عضویت ویژه خود را فعال کنند. کارفرمایان که عضو ویژه می شوند کمیسیون پرداخت نمی کنند.

به مناسیت عید نوروز و برای عیدی به کاربران عضویت ویژه یک ساله تا ۱۵ فروردین ۱۳۹۲ با ۵۰% تخفیف ارائه خواهد شد. همین امروز عضویت ویژه خود را یک ساله فعال کنید و در سال ۹۲ سعی کنید بیشترین درآمد را از طریق پونیشا کسب کنید.

کاربرانی که در حال حاضر عضو ویژه هستند و می خواهند از این پروموشن استفاده کنند لطفا با بخش پشتیبانی تماس بگیرند تا عضویت آنها به معمولی تغییر کند تا بتوانند عضویت یک ساله خریداری کنند.

ارتقاء حساب کاربری

سال خوب و پردرآمدی را برای شما آرزو می کنیم

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top