0%

فریلنسینگ برای توانیابان

اسفند ۹۵؛ با یادآوری جمله معروفِ “از بیکاری که بهتره…”، در کارگاهی شرکت کردم که حتی معنای نامش را هم نمی‌دانستم… فریلنسینگ…!

یک کارگاه سه روزه؛ که توسط تیم پونیشا مدیریت و اجرا شد. بعد از توضیحات اولیه فهمیدم که “فریلنسینگ” یا “آزادکاری”، همان کاری است که من سال ها با عنوان “پروژه ای کار کردن” انجام میدادم؛ مهارتهای فنی خوبی از آن کسب کردم و کم وبیش درآمدی هم از این طریق داشتم. ساعات اولیه آموزشی حس میکردم که شرکت کردن در این کارگاه از روی تصمیم بدون فکرم بود، من که خودم همه اش را از سر تا ته بلدم! اما جالب اینجاست که چند ساعت بعدتر نظرم به کلی تغییر کرد چون فهمیدم که در ساهای قبل یک فریلنسر غیرحرفه ای بوده ام و تا همین امروز از اینکه تجربیات سابقم را در این کارگاه بهبود بخشیدم بسی خرسندم.

در طول کارگاه با نحوه راه اندازی مدیریت و کسب و کارهای جدید آشنا شدیم. اصول درست فریلنسینگ را آموختیم و دانستیم که چطور برند شدن نام‌مان در کسب و کار مورد کنیم، چه اندازه در جذب درآمد موثر است…

ویدیوی دوره آموزش فریلنسینگ (اسفند ۹۵)

در حال حاضر به عنوان یکی از توانیابان جامعه؛ فکر می‌کنم بهترین خاصیتی که کسب و کار به روش فریلنسرینگ برای توانیابان دارد این است که به آنان فرصت می‌دهد تا انرژی و زمان بیشتری را صرف خودمراقبتی کرده و فرصت آن را داشته باشند تا بدون داشتن دغدغه شغلی و مالی، سلامتی خود را حفظ کنند.

چهارشنبه ۲۲ آذر ماه از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۷:۳۰، با هدف ارتقای سطح شغلی افراد توانیاب درمورد رویکردمان از فریلنسینگ بر اشتغال توانیابان صحبت خواهیم کرد.

لینک ثبت نام

 

نویسنده

تیم مدیریت پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است و هزاران فریلنسر در صدها مهارت مختلف آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.