0%

من فریلنسرم
همانطور که می دانید، امسال نمایشگاه الکامپ زودتر از سال های گذشته یعنی ۳۰ تیر تا ۲ مرداد برگزار می شود و تیم ما هم برای ملاقات با کارفرمایان و فریلنسرها و جذب مشتریان بیشتر در نمایشگاه حضور خواهد داشت.

از شما دعوت می کنیم به غرفه پونیشا در سالن ۷-۸ یعنی سالن استارتاپ ها یا همون الکامپ استارز بیایید تا همدیگر را از نزدیک ملاقات کنیم.

اگر نتوانستید در نمایشگاه شرکت کنید، برای ما عکس بفرستید تا در مسابقه من فریلنسرم شرکت کنید تا ما و همه کارفرمایان بیشتر با شما آشنا شویم.

عکس خود را با #فریلنسرم در اینستاگرام به اشتراک قرار دهید و @ponisha.plus  را تگ کنید!

اینکه چه تعداد عکس با هشتگ فریلنسرم انتشار دهید، چقدر عکس شما لایک بگیرد یا دیده شود، اصلا برای ما مهم نیست، چیزی که اهمیت دارد این است که شما در عکس باشید، عکس شما با کیفیت باشد، نشانگر فریلنسر بودن شما باشد، و کپشن زیبایی برایش نوشته شده باشد تا دیگران بتوانند با فریلنسرینگ بهتر آشنا شوند!

مثلا من #فریلنسرم یعنی …..    یا تخصص من ……… هست، من #فریلنسرم

اینکه عکس در کجا گرفته شده باشد مهم نیست، چون فریلنسرها میتوانند هر جایی که دوست داشته باشند کار کنند، کنار دریا، در کویر، کوه، دشت، یا خانه و کافه و یا حتی قطار و هواپیما!

در عکس خود نشان دهید زندگی به سبک فریلنسینگ چقدر میتواند هیجان انگیز و پر رنگ و انرژی باشد.

در طول مدت نمایشگاه عکس های شما با #فریلنسرم در غرفه پونیشا نمایش داده خواهد شد و به رسم یاد بود برای برخی از عکس هایی که از طرف تیم پونیشا انتخاب می شوند هدیه ای ناقابل در نظر گرفته شده است.

نویسنده

تیم مدیریت پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است و هزاران فریلنسر در صدها مهارت مختلف آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.