skip to Main Content
نخستین رویداد استارتاپ گرایند رشت

نخستین رویداد استارتاپ گرایند رشت

استارتاپ گرایند رشت

استارتاپ گرایند (Startup Grind) یک برنامه و اجتماع کارآفرینی و جهانی است که به منظور آموزش، الهام و ایجاد ارتباط بین کارآفرینان حوزه تکنولوژی طراحی شده است.
این برنامه با حمایت‌های ویژه شرکت گوگل قدرت گرفته، در حال حاضر در بیش از ۱۶۰ شهر و ۶۵ کشور جهان درحال برگزاری بوده و پذیرای ویژه موسسین، سرمایه گذاران، مخترعان و مربیانی است که داستان‌های شخصی، تجربیات و درس‌های آموخته خود را با شرکت‌کنندگان سهیم شده و از این طریق به الهام بخشیدن و تولید محتوای ناب در جامعه کارآفرینی کمک می‌کنند.

در هر رویداد از کارآفرینان مستعد و جوان در حوزه‌های مختلف به خصوص فناوری و استارتاپ‌ها دعوت شده تا با گفتگو در محیطی دوستانه و کاملا غیر رسمی به بیان تجارب خود پرداخته و سبب آموزش غیر مستقیم مخاطبین شوند. در این رویدادها همچنین فرصتی برای دیدار و برقراری ارتباط با سایر افراد علاقمند این حوزه وجود داشته و ارتباط کاری بسیاری از افراد با کمک این برنامه در حال شکل‌گیری است.

اولین رویداد استارتاپ گرایند رشت سه‌شنبه سوم آذر ماه ۱۳۹۴ با حضور خانم نگار یعقوبی بنیانگذار و مدیرعامل سایت رنگی رنگی برگزار می‌شود.

نگار یعقوبی (متولد ۱۳۶۶) مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران سایت رنگی رنگی، یکی از شناخته شده‌ترین مجله‌های آنلاین مرتبط با سبک زندگی در ایران است. رنگی رنگی که هم اکنون بیش از ۲۰ هزار بازدید روزانه دارد، رسالت خود را شادی بخشی به زندگی مردم می‌داند. نگار یعقوبی تاکنون چندین بار در صدا و سیما و نیز بسیاری از نشریات ایرانی به عنوان یک بانوی موفق کارآفرین معرفی شده است. او همچنین به عنوان مشاور در پروژه‌های گوناگون در زمینه بازاریابی و نیز چندین طرح داوطلبانه مشارکت داشته است.

اطلاعات بیشتر: http://rashtstartupgrind.ir

ثبت نام: http://myevent.ir/rashtstartupgrind

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top