0%

هاکاتریپ

هاکاتریپ اولین ماراتن برنامه نویسی موبایل و وب در حوزه‌ی گردشگری است که در روزهای ۱۹ الی ۲۱ اسفندماه ۱۳۹۴در دانشگاه شهیدبهشتی برگزار خواهد شد.

هاکاتریپ با حضور ۴۰ تیم ۳ تا ۵ نفره برگزار می شود، تیم‌ها در روز اول با چالش‌های خود آشنا شده و به کمک مربیان به ارائه‌ی راه‌حل‌هایی برای این چالش‌ها می‌پردازند. مربیان حاضر در هاکاتریپ، با توجه به پارامتر‌های ارزیابی که از قبل در اختیارشان قرار داده شده است ۱۰تیم را برای ارائه نهایی محصولشان در برابر داوران انتخاب می کنند. در نهایت با توجه به معیارهای گزینش داوری، تیم‌های اول تا سوم انتخاب و جوایزی به آنها اهدا می شود.

هاکاتریپ، به میزبانی دانشگاه شهیدبهشتی، آژانس سفرهای علی بابا و با همکاری مرکز رشد دانشگاه شهیدبهشتی و انجمن علمی دانشکده کامپیوتر این دانشگاه در حوزه‌ی گردشگری با هدف پوشش‌دهی خلاهای موجود در این حوزه، با توجه به دوران پسابرجام و همگام با گشایش مرزهای کشور بر روی گردشگران برگزار می‌شود.

داوری این رویداد بر عهده دکترمحمود نشاطی (عضو هیئت علمی دانشکده کامپیوتر شهیدبهشتی)، عطا خلیقی (مدیرعامل پویاسافت)، علی تیماجچی (مدیرعامل فرانگر) و مجید حسینی نژاد (مدیرعامل آژانس سفرهای علی‌بابا) می‌باشد. همچنین از جمله مربیان این رویداد عبارتند از محمدرضا طاهری، پویا کندری، محمدرضا عبادی‌پور، نیما قاضی، اشکان بروج و ….

مراسم اختتامیه جمعه  ساعت ۱۷ آغاز می شود و تیم‌های راه یافته به مرحله نهایی محصول خود را در برابر داوران به نمایش خواهند گذاشت. سه تیم اول به ترتیب سه میلیون، دو میلیون و یک میلیون تومان جایزه نقدی را از آن خود خواهند کرد.

اطلاعات مربوط به رویداد هاکاتریپ اعم از برگزاری، زمان‌بندی، ‌معرفی داوران،  مربیان و تیم اجرایی، شاخص‌های داوری و خبرهای آتی هاکاتریپ را در وب‌سایت hackatrip.com دنبال کنید.

لینک کوتاه: http://goo.gl/YfNaTa

نویسنده

رکسانا علی طلب

رکسانا علی‌طلب هستم، فارغ التحصیل رشته EMBA و علاقه‌مند به هر موضوعی که به تکنولوژی، مارکتینگ و کسب‌وکار الکترونیک مربوط می‌شود. تجربه کردن کارهای جدید رو دوست دارم، از کار کردن به عنوان یک فریلنسر لذت می‌برم. اوقات بیکاریِ خودم را به دیدن فیلم و سریال‌هایی می گذرانم که فکر می‌کنم ارزش یکبار دیدن را دارند. LinkedIn: www.linkedin.com/in/roxanaalitalab

One Reply to “هاکاتریپ، اولین ماراتن برنامه نویسی در حوزه گردشگری”

  • زهرا
    اسفند ۱۱, ۱۳۹۴

    ارزوی موفقیت برای همه این عزیزان دارم