0%

 

جامعه کسب و کار شیراز

با ری-برند شدن رویداد استارتاپ گرایند شیراز، “جامعه کسب و کار شیراز” با هدف هم‌افزایی و گسترش دانش فعالیت خود را با برگزاری کارگاه‌های آموزشی، جلسات هفتگی و رویدادهای ماهانه با دعوت از کارآفرینان حوزه تکنولوژی و کسب و کارهای نوپا آغاز کرد تا تجربیات خود را در اختیار جوانان، فعالان و علاقه‌مندان به این حوزه‌ها قراردهد.

هفتمین رویداد جامعه کسب و کار شیراز پنج‌شنبه ۱۱ شهریور ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۸ تا ۲۱ با حضور محمد یزدانپناه مدیر عامل شرکت گردشگران شهر راز برگزار می‌شود. گردشگران شهر راز، یکی از پیشروترین شرکت های حوزه گردشگری در ارائه خدمات خود به صورت آنلاین است.
محمد یزدانپناه به علت فعالیت های گسترده خود برای جذب گردشگران به ایران، لوح و تندیسی از شرکت هواپیمایی ترکیش دریافت کرده است. برای آشنایی بیشتر با آقای یزدانپناه و شنیدن تجربیات ناب ایشان، در رویداد “جامعه کسب و کار شیراز” شرکت کنید.

رویداد “جامعه کسب و کار شیراز” یک رویداد و گردهمایی در حوزه کارآفرینی و کسب و کارهاست. در این رویداد از کارآفرینان موفق دعوت می‌شود بعنوان میهمان حضور یافته و تجارب خود را با سایرین سهیم شوند.

رویداد “جامعه کسب و کار شیراز” فضایی برای تعامل کارآفرینان و فرصتی برای آشنایی و گفتگو با علاقه‌مندان و فعالان کسب و کار است.

با شرکت در این رویداد :

– با کارآفرینان مطرح کشورتان آشنا شده و از آنها بیاموزید
– قصه پیدایش، شکست و رشد کسب و کارها را بشنوید
– دوست و همکار پیدا کنید و شبکه کاریتان را گسترش دهید

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این رویداد به آدرس http://shirazbc.ir مراجعه کنید.

نویسنده

بهاره گرایلو

بهاره گرایلو. فارغ التحصیل کارشناسی در رشته نرم افزار و کارشناسی ارشد در رشته مدیریت آی تی. عاشق طراحی و نقاشی و هنرهای دستی هستم . همچنین مطالعه ، گوش دادن به موسیقی و گردشگری از دیگر علایق من می باشد. خوشحالم که بعنوان مسئول بخش رسانه های اجتماعی سایت محبوبم پونیشا فعالیت می کنم.