0%

همایش آینده وب

با حمایت سازمان فناوری اطلاعات برگزار می‌شود
همایش آینده وب و موبایل
چهارم و پنجم اسفند ماه نود و پنج، همایش آینده وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد.
همایش آینده وب و موبایل، یک رویداد دو روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این دو حوزه سخن می‌گویند. این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ی وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.
شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند.
این همایش برای مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب‌ خواهد بود.
مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آینده وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران، با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد. در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.
جهت ثبت‌نام در همایش می‌توانید به نشانی اینترنتی http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه کنید.

لینک کوتاه: https://goo.gl/gBSrIA

نویسنده

تیم مدیریت پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است و هزاران فریلنسر در صدها مهارت مختلف آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.

برچسب ها


One Reply to “همایش آینده وب و موبایل”

  • رضا
    دی ۲۷, ۱۳۹۵

    امیدوارم امسال پوشش اینترنتی داشته باشن و مثل پارسال نشه که حتی تا امروز ویدیوهای همایششون در آپارات و سایتشون قرار نگرفته