skip to Main Content
همایش تخصصی نرم افزارهای موبایل

همایش تخصصی نرم افزارهای موبایل

اولین همایش تخصصی نرم افزارهای موبایل و موبایل وب ایران
اولین همایش تخصصی نرم افزارهای موبایل و موبایل وب ایران

اولین همایش تخصصی نرم افزارهای موبایل و موبایل وب ایران ۱۷ اسفند در سالن همایش های معلم در تهران برگزار می شود. همانطور که از ابتدا در سیاست های پونیشا بوده، ما از هر حرکتی که در جهت ارتقاء سطح فکری، کاری و درآمدزایی فریلنسرها باشد حمایت می کنیم. پروژه های بسیاری در زمینه موبایل اپلیکیشن در پونیشا اجرا شده و بیش از ۲۰۰۰ نفر مهارت های مرتبط با برنامه نویسی موبایل را در پونیشا انتخاب کرده اند.

برنامه نویسی موبایل آینده درخشانی دارد و در حال حاضر فضا برای رقابت بسیار مناسب و پروژه های برنامه نویسی موبایل هر روز رو به افزایش می باشد.

میلاد احرامپوش دبیر همایش درباره این مراسم افزود : با توجه به جای خالی همایش های مرتبط با اپلیکیشن های موبایل و موبایل وب در ایران و استعداد بالای برنامه نویسان ایرانی تصمیم به برگزاری همایشی در این باره گرفتیم تا علاقه مندان در این حوزه بتوانند از تجربیات افراد صاحب نظر در این زمینه بهره ببرند.

در این همایش افراد صاحب نظر در بخش نرم افزارهای اندروید، آی او اس، رابط کاربری اپلیکیشن های موبایل ، موبایل وب و درآمدزایی در زمینه موبایل ارائه هایی را خواهند داشت.

ضمنا برنامه نویسان موبایل می توانند اپلیکیشن های خود را از طریق سایت همایش برای دبیرخانه همایش ارسال تا پس از بررسی ، تبلیغات آن در حین این مراسم و در سایت همایش در اختیار افراد علاقه مند قرار گیرد.

علاقه مندان به شرکت در این مراسم و یا حمایت از آن می توانند به سایت این همایش به آدرس iranappfest.com مراجعه و اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایند.

 

دیدگاه‌ها
  1. سلام. اگر در زمینه برگزاری سمینار در باره لینوکس و تئوری وب و امنیت و … تمایل داشته باشید بنده در خدمت هستم . با تشکر

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top