skip to Main Content
همه‌ چیز درباره‌ی راه‌اندازی پادکست از زبان پادکسترها

همه‌ چیز درباره‌ی راه‌اندازی پادکست از زبان پادکسترها

راه‌اندازی پادکست و تولید محتوای صوتی به شکل پادکست مانند هر کار تخصصی دیگری چالش‌‌های خود را دارد. در چند سال اخیر استقبال مخاطبان از پادکست در موضوعات مختلف باعث افزایش توجه به تولید آن شده است. در اتاق گفتگوی پنجم پونیشاکلاب ما به سراغ گپ و گفت در مورد راه‌اندازی پادکست و چالش‌های تولید آن خواهیم رفت. این گفتگو با حضور کیمیا خسروی (رادیو جولون)، میثم زرگرپور (پادکست ده صبح)، وحیده طهماسبی (رادیو اجنبی) و مرسن عرب‌زاده (پادکست آن) خواهد بود. از چالش‌های تولید پادکست و ابزارهای لازم برای ضبط حرفه‌ای آن صحبت خواهیم کرد و نظر افراد متخصص در این حیطه را خواهیم شنید.

این گپ و گفت یکساعته را می‌توانید سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ساعت ۲۱ از کلاب هاوس بشنوید. همه‌ی گفتگوهای ما در پونیشاکلاب ضبط می‌شوند و به صورت پادکست در همه‌ی پادبین‌ها و یوتوب پونیشا منتشر می‌شوند. شما می‌توانید نسخه‌ی کامل چهار گفتگوی قبلی پونیشاکلاب را از اینجا بشنوید.

ما درپونیشا کلاب هر هفته سه شنبه‌ها در مورد فریلنسینگ و دورکاری و موضوعات پیرامون آن با افراد متخصص صحبت می‌کنیم. اگر سوالی در مورد این گفتگوها دارید می‌توانید با ما از طریق نظرات در میان بگذارید و یا در شبکه‌های اجتماعی با هشتگ #پونیشاکلاب آنرا منتشر کنید. برای شرکت در این مجموعه گفتگوها کافی است پونیشا را در کلاب هاوس فالو کنید و اگر نسخه‌ی IOS کلاب هاوس را دارید می‌توانید روم این هفته را به کلندر خود اضافه کنید تا گفتگویی را از دست ندهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top