0%

مسابقه عکاسی پونیشا - هنر من

در مسابقه عکاسی دوره گذشته که با موضوع “دیدنی های شهر من” برگزار شد، عکس‌های زیادی برای ما ارسال شد و لازم می‌دانیم تا از تمامی افراد شرکت کننده در مسابقه تشکر کنیم.

موضوع مسابقه این دوره و در واقع هشتمین مسابقه عکاسی پونیشا را “هنر من” انتخاب کردیم.

از روز شنبه ۱۷مرداد ۱۳۹۴ تا شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ (به مدت دو هفته) فرصت دارید تا در این مسابقه عکاسی شرکت کنید.

در روز یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴، ۱۰ عکسی که بیشترین لایک را کسب کنند، انتخاب خواهند شد و بدون در نظر گرفتن تعداد لایک‌ها، مجددا هیئت داوری رای‌گیری خواهد نمود و ۳ نفر را برنده مسابقه اعلام خواهد کرد.

نحوه شرکت در مسابقه:

۱- پیج پونیشا را در اینستاگرام دنبال کنید

https://instagram.com/ponisha.plus

۲- از کار هنری خود عکس بگیرید و در پیج خود قرار دهید (کار هنری می‌تواند شامل کار دستی، آشپزی، مجسمه سازی، طراحی و نقاشی، و …. باشد)

۳- عبارت زیر را کپی کنید ودر قسمت توضیحات یا همان کپشن قرار دهید:
@ponisha.plus
@ponisha.plus
@ponisha.plus
#پونیشاهنرمن
(در صورت تمایل میتوانید توضیحات بیشتری در مورد هنر خود به این قسمت اضافه کنید و پونیشا را نیز معرفی کنید)

۴- اگر عکس از طرف هیئت داوری پذیرفته شود، کامنتی در زیر عکس مبنی بر تائید عکس برای شرکت در مسابقه ارسال می‌شود و پس از آن شرکت کننده در پیج شخصی خود می‌تواند از دوستان خود دعوت کند تا عکس وی را مشاهده کنند و لایک کنند. بنابراین دیگر در پیج پونیشا عکس‌ها را بازنشر نخواهیم کرد.

نکته اول: اکانت شرکت کننده میبایست عمومی و پابلیک باشد.

نکته دوم : عکس میبایست بعد از تاریخ ۱۷ مرداد ۹۴ در پیج شما آپلود شده باشد. اگر پیش از این تاریخ عکس را آپلود کرده اید، می‌بایست مجددا آن را منتشر کنید تا در ابتدای پیج شما قرار گیرد و سپس متن مورد نظر مسابقه را در کپشن قرار بدهید و پس از تائید ما، از دوستانتان دعوت کنید تا عکس شما را لایک کنند.

نکته سوم: حتما از هشتگ‌ مربوطه استفاده کنید تا عکس شما از طرف ما دیده شود و در مسابقه شرکت داده شود. اگر تنها ما را منشن کنید و یا از هشتگ های اشتباه استفاده کنید، امکان مشاهده عکس شما از طرف ما وجود ندارد.

نکته چهارم: سعی کنید عکس‌ها مرتبط با موضوع مسابقه باشند، تمامی موارد بالا را رعایت کرده باشند، و از کیفیت خوبی برخوردار باشند تا از طرف هیئت داوری انتخاب شوند. هر چند روز عکس‌هایی که از طرف ما تائید شده اند را در پیج پونیشا معرفی خواهیم کرد.

شرایط مسابقه :

۱- عکس حتما می بایست توسط شما گرفته شده باشد.
۲- هر نفر تنها می‌تواند یک عکس ارسال کند.
۳- فرد شرکت کننده می‌بایست حقیقی باشد و شرکت‌ها و پیج‌های تبلیغاتی، امکان شرکت در مسابقه را ندارند.
۴- تعداد فالوئرهای شرکت کننده میبایست بالای ۱۰۰ نفر شخص واقعی باشد.
۵- شرکت کننده میبایست در سایت پونیشا حساب کاربری داشته باشد تا در صورت برنده شدن، جایزه به حساب او واریز شود.
۶- با توجه به وجود نرم افزارها و ربات و لایک های جمع آوری لایک های تقلبی، لایک های خارجی و ایرانی تقلبی شمرده نمیشوند و در صورت استفاده از آنها، عکس مورد نظر بدون اعلام به شرکت کننده متخلف، از مسابقه حذف خواهد شد.

پایان زمان مسابقه : ساعت ۲۴ شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

اعلام برنده ها : یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴

جایزه : به نفر اول مسابقه، ۱ میلیون ریال جایزه نقدی تعلق می‌گیرد

به نفر دوم و سوم مسابقه، ۵۰۰ هزار ریال جایزه نقدی تعلق می‌گیرد

به تمامی عکس‌های منتخب از طرف هیئت داوری پونیشا نیز یک ماه عضویت برنزی تعلق می‌گیرد.

از همین حالا فرصت دارید. به دوستان خود نیز اطلاع دهید.

نویسنده

روشنک علی طلب

روشنک علی طلب هستم. همیشه عاشق کارم، خانواده ام، حیوانات، طبیعت و سفر بودم و هستم. روابط اجتماعی خوبی دارم و لبخند زدن رو هیچ وقت فراموش نمیکنم. هر از چند گاهی پست‌های اینفوگرافیک و مطالبی رو ترجمه میکنم و بیشتر تمرکزم مدیریت رسانه های اجتماعی و بخش پشتیبانی سایت پونیشاست. اوقات فراغتم رو به عکاسی و پرورش گل و گیاه میپردازم. برای اطلاعات بیشتر در مورد من و ارتباط با من میتونین به لینک زیر مراجعه کنین : https://ir.linkedin.com/in/roshanakalitalab