0%

Textfree Voice + VM برنامه ای است که به کاربران آیفون اجازه می دهد تا تماس برقرار کنند و از طریق Wi – Fi  متون رایگان ارسال کنند.

Pinger در اوایل این ماه نسخه ۵٫۰٫۱  این برنامه را در فروشگاه اپل راه اندازی کرد. افزودن پست صوتی، کاربران آی پاد لمسی را همچنین قادر می سازد تا از دستگاه به عنوان تلفن در محیط Wi – Fi  استفاده کنند.

Textfree شبیه به Google Voice، Skype و Talkatone است که همگی برنامه هایی هستند که قادر به برقراری ارتباط صوتی و متن می باشند. کاربران می توانند با دستگاه های دیگر که نرم افزار Textfree دارند، تماس رایگان داشته باشند. تماس های ورودی به نرم افزار نیز رایگان هستند. کاربران به شماره های تماس خارج از شبکه Pinger  در حدود ۲دلار برای ۱۰۰ دقیقه مکالمه پرداخت می کنند، اما می توانند دقایق رایگانی را از طریق تماشای فیلم در داخل برنامه به دست آورند.

برنامه Textfree رایگان است ، و با دستگاه های IOS 3.1  یا بعد از آن سازگار است.

 

نویسنده

روشنک علی طلب

روشنک علی طلب هستم. همیشه عاشق کارم، خانواده ام، حیوانات، طبیعت و سفر بودم و هستم. روابط اجتماعی خوبی دارم و لبخند زدن رو هیچ وقت فراموش نمیکنم. هر از چند گاهی پست‌های اینفوگرافیک و مطالبی رو ترجمه میکنم و بیشتر تمرکزم مدیریت رسانه های اجتماعی و بخش پشتیبانی سایت پونیشاست. اوقات فراغتم رو به عکاسی و پرورش گل و گیاه میپردازم. برای اطلاعات بیشتر در مورد من و ارتباط با من میتونین به لینک زیر مراجعه کنین : https://ir.linkedin.com/in/roshanakalitalab

برچسب ها