skip to Main Content
پونیشا در پنجمین جشنواره ملی ارتباطات

پونیشا در پنجمین جشنواره ملی ارتباطات

پونیشا جشنواره ملی ارتباطات

پونیشا همیشه ارتباط خوبی با عدد ۵ داشته و دارد و همیشه در پنجمین رویدادها موفق و سربلند بیرون آمده است، برای مثال پنجمین جشنواره وب در بخش اشتغال اول شدیم و در پنجمین جشنواره کسب و کار شریف در بخش شرکت های نوپا مقام دوم را کسب کردیم همینطور در پنجمین جشنواره ملی دستاوردهای رایانه ایران نیز در شاخه کسب و کار مقام اول را کسب کردیم.

این بار نیز در پنجمین جشنواره ملی ارتباطات توانستیم موفق شویم و افراد بیشتری را با پونیشا آشنا کنیم. صدای ما به سازمان فن آوری اطلاعات رسیده و آقای دکتر واعضی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از پروژه کوچک ما قدردانی کرده است.

دوستان من خیلی خوشحالم و احساس می کنم با هم در حال رد شدن از مسیر درستی هستیم تا فرهنگ برون سپاری و فریلنسینگ را در جامعه ترویج کنیم. بسیاری از افراد هستند که هنوز با کلمه برون سپاری و فریلنسینگ آشنایی ندارند. در حال حاضر من فریلنسرهای بسیار با اخلاق و خوبی از سرتاسر ایران در پونیشا میبینم که پروژه ها را به خوبی انجام می دهند و درآمدهای خیلی خوبی دارند.

اینکه توانستیم چنین فضایی را برای فریلنسرها ایجاد کنیم که با اطمینان و بصورت آنلاین کار کنند و همینطور توانستیم اعتماد کارفرمایان و کارآفرینان را جلب کنیم که پروژه های خود را در پونیشا برون سپاری کنند، افتخار بزرگی است.

بیشترین رشد پونیشا از طریق معرفی دهان به دهان بوده است یعنی کاربری که با پونیشا آشنا است و پروژه خود را در پونیشا برون سپاری میکند یا از طریق انجام پروژه درآمد کسب می کند، پونیشا را به دوستان خود معرفی می کند. ما بسیار خوشحالیم که توانسته ایم رضایت شما را تا حدی جلب کنیم که شما ما را به دوستانتان معرفی کنید و از شما برای این کار سپاسگزاریم.

ما تا به امروز مجبور به بستن نزدیک به ۱۰۰۰ حساب کاربری شدیم، و حساب کاربری که مسدود شود دیگر باز نمی شود. کاربرانی که قوانین سایت را رعایت نمی کنند، کاربرانی که شئونات اخلاقی را رعایت نمیکنند و کاربرانی که رضایت کارفرما را از انجام پروژه فراهم نمی کنند (مثلا پروژه را نیمه کاره رها می کنند و …) فیلتر می شوند.

هدف ما و فریلنسرها میبایست ایجاد رضایت کارفرما باشد. پروژه ها می بایست در سریعترین زمان و با بهترین کیفیت تحویل داده شوند. همه ما می بایست این را بدانیم که در نهایت، درآمد ما را کارفرما تامین می کند. همیشه حق با کارفرماست و جلب رضایت کارفرما می بایست در اولویت فریلنسرها باشد. رتبه و نظر مثبت کارفرما اعتبار شما را می سازد و به شما کمک می کند پروژه های بیشتر و بهتری بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top