skip to Main Content
پونیشا و جلب رضایت مدیران زرین پال

پونیشا و جلب رضایت مدیران زرین پال

معرفی استارتاپ زرین پال
زرین پال یکی از بهترین و قدیمی ترین استارتاپ های تجمیع کننده پرداخت اینترنتی در ایران است. سرویس های زرین پال دریافت و پرداخت وجه را برای ۲۰هزار فروشگاه اینترنتی راحت تر کرده است. زرین پال فعالیت خود را از فروردین ماه ۱۳۸۹ شروع کرد و همواره سعی داشته تا سرویس های خود را بهبود بخشیده و تجربه لذت بخشی برای کاربرانش ایجاد کند.

 

موسس آن دو برادر هستند به نام های علی و مصطفی امیری، فارغ التحصیل رشته های سخت افزار و کامپیوتر. تیم زرین پال در حال حاضر ۱۷ نفر است و امور توسعه هسته اصلی سیستم، اپلیکیشن های متصل و پشتیبانی مشتریان در داخل شرکت انجام می شود.

موسسین زرین پال

چه کارهایی را در زرین پال برون سپاری می کنید ؟

 

به صورت معمول کارهای فنی که نیاز به ارتباط مستقیم به هسته اصلی سیستم نداشته باشن رو برون سپاری می کنیم. برای مثال توسعه ماژول هایی که با زرین پال انجام میشوند, ساخت ویدیوهای آموزشی, و همچنین تولید برخی محتواهای آموزشی را برون سپاری میکنیم. علاوه بر آن، برخی کارهای شرکت را هم به صورت دورکاری پیش میبریم. برای مثال پشتیبانی غیر فنی شیفت شب در حال حاضر به صورت دورکاری انجام می شود.

 

بریم سر اصل مطلب، مشاهده کردیم در پونیشا پروژه انجام دادید، چطور بود؟

 

خوب ما پونیشا رو از قدیم میشناختیم و همیشه سعی کردیم برای شناسائی نیروهایی که میتونن با ما همکاری کنن از پونیشا هم کمک بگیریم. علاوه بر این جدیدا شروع به ثبت پروژه های برون سپاری در پونیشا میکنیم و امیدواریم ازین به بعد هم بیشتر بتونیم اینکار رو انجام بدیم.
تو آخرین مورد ساخت ویدیوهای آموزشی اتصال ماژول های زرین پال رو از طریق پونیشا انجام دادیم و اتفاقا ساخت ویدیوها باعث کاهش بار فنی روی تیم پشتیبانی شرکت شد.

 

 

یک نمونه از ویدیوهای آموزشی که از طریق برون سپاری در پونیشا برای زرین پال ساخته شده است

 

 

اگر در حال راه اندازی فروشگاه آنلاین هستید توصیه می کنیم حتما خدمات زرین پال را بررسی کنید و از تجربه آنها در پروژه خود بهره مند شوید. امروز زرین پال بیش از ۲۰۰ هزار کاربر دارد و بیش از ۲۰ هزار وبسایت از طریق ماژول های برون سپاری شده به زرین پال متصل و تراکنش ها را انجام میدهند. چشم انداز زرین پال تبدیل به بزرگترین تجمیع کننده پرداخت در ایران است.

دیدگاه‌ها
  1. خیلی افسوس که در رقابتی نا عادلانه خیلی از واسط هایی که کار مشابه زرین پال را خیلی بهتر در سطح بالاتر انجام میدادند از میدان رقابت رانده شدند

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top