0%

چرا یک کارآفرین می‌شویم؟

می‌توانیم بگوییم که کارآفرین شخصی است که با سرمایه یا بدون سرمایه، با تحصیلات عالی و یا بدون تحصیلات از صفر شروع به کار می‌کند و به موفقیت‌های زیادی در کار خود می‌رسد و باعث می‌شود تعداد زیادی از افراد دیگر نیز مشغول به کار شوند.

در واقع کارآفرین کسی است که کار و شغل ایجاد کند، خوداشتغالی و دیگر اشتغالی ایجاد کند، محصولات یا خدمات جدید به وجود آورد، خلاقیت و نوآوری داشته باشد، با خطرپذیری، فعالیت‌های تولیدی و اقتصادی انجام دهد، نیازها را شناسایی و آنها را برآورده سازد، فرصت‌ها را به دست آوردها تبدیل کند، منابع و امکانات را به سوی هدف هدایت کند، و در نهایت ایده خلاق را به ثروت تبدیل کند.

در این پست به شما می‌گوییم که چرا یک کارآفرین می‌شویم.

نویسنده

روشنک علی طلب

روشنک علی طلب هستم. همیشه عاشق کارم، خانواده ام، حیوانات، طبیعت و سفر بودم و هستم. روابط اجتماعی خوبی دارم و لبخند زدن رو هیچ وقت فراموش نمیکنم. هر از چند گاهی پست‌های اینفوگرافیک و مطالبی رو ترجمه میکنم و بیشتر تمرکزم مدیریت رسانه های اجتماعی و بخش پشتیبانی سایت پونیشاست. اوقات فراغتم رو به عکاسی و پرورش گل و گیاه میپردازم. برای اطلاعات بیشتر در مورد من و ارتباط با من میتونین به لینک زیر مراجعه کنین : https://ir.linkedin.com/in/roshanakalitalab

 • امین
  فروردین ۲۱, ۱۳۹۴

  سلام
  اندازه عکس درست نیست. از فضای مطالب زده بیرون
  لطفا اصلاح کنید

  • Roshanak
   فروردین ۲۲, ۱۳۹۴

   با سلام و تشکر از اطلاع رسانی خوبتان، اندازه عکس اصلاح شد. موفق باشید

 • پیمانکار
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۴

  از پونیشا من یه سوال دارم.چرا از پیمانکار اصلا پول می گیرید؟جالبه واسه کاربری که واستون کار می کنه پول میگیرید.

 • etg
  فروردین ۲۷, ۱۳۹۴

  بسیار عالی بود ..

 • شاهین
  اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۴

  من تمام این خصوصیات رو دارم
  خیلی خوب بود
  مخصوصا جنایتکارانه D: