skip to Main Content
چطور تیم تسکولو کارهای خود را برون سپاری می کند!

چطور تیم تسکولو کارهای خود را برون سپاری می کند!

معرفی استارتاپ تسکولو

تسکولو یک سرویس مدیرت پروژه مبتی بر وب است که به تیم ها کمک می کند به راحتی با هم در ارتباط باشند، وظایف را مشخص و دنبال کنند و پروژه های خود را مدیریت کنند. تسکولو خدمات خود را از شهریور ۱۳۹۳ در وبسایت taskulu.com ارائه می کند و جزو معدود استارتاپ های ایرانی است که بیشترین تمرکز خور را  روی رشد در بازارهای خارجی معطوف کرده است.

موسسان آن فرهاد هدایتی و کاظم کشاورز  هستند و توانسته اند هم از سرمایه‌گذارن داخل ایران و هم خارج از ایران برای پروژه خود سرمایه جذب کنند.

موسسان تسکولو

 

آیا فریلنسرها در پونیشا توانستند رضایت شما را بدست بیاورند؟

 

چند ماه پیش تصمیم گرفتیم Landing Pageهای سایت تسکولو را کلا تغییر دهیم. لندینگ‌ پیجهای جدید را در wordpress ساختیم. به دلیل اینکه تسکولو کاربران بسیاری از کشورهای مختلف جهان، مانند ژاپن، آلمان، اسپانیا، برزیل و کشورهای دیگر دارد، ابتدا صفحه‌های انگلیسی را ساخته و ریلیز شد. اما نیاز بود برای کاربران فارسی زبان نیز لندینگ‌ پیج‌های فارسی درست کنیم. برای فارسی‌سازی این صفحه‌‌ها پروژه‌ای در پونیشا ایجاد کردیم و کار را برون سپاری کردیم. از نتیجه بسیار رضایت داشتیم و کار با کیفیت مناسب و در زمان تعیین شده به ما تحویل داده شد.

 

پروژه بعدی که در آن از پونیشا استفاده کردیم، تصویرسازی برای اپلیکیشنهای اندروید و iOS تسکولو بود. تصمیم گرفتیم در ورژن جدید اپلیکیشن اندروید و در اپ iOS تسکولو که به زودی عرضه خواهد شد، برای توضیح دادن نحوه کار با تسکولو، از تصویرسازی استفاده کنیم. برای پیدا کردن فرد مناسب که این تصویرسازی را برای ما انجام دهد از پونیشا کمک گرفتیم و توانستیم یکی از تصویرسازان خیلی خوب، را برای انجام این پروژه پیدا کنیم. همکاری با طراح برای ما تجربه بسیار خوبی بود. هم از برخورد و هم از کیفیت کار ایشان بسیار رضایت داشتیم.

 

چه کارهایی را در تسکولو برون سپاری می کنید؟

 

تصمیم داریم در آینده علاوه بر کارهایی که قبل گفته شد، برای ترجمه متنهای تخصصی در زمینه‌های مدیریت پروژه، مدیریت بازاریابی، مدیریت پروژه‌های عمرانی و ساخت‌وساز و مانند اینها که قرار است به صورت ای‌بوک‌های کوتاه درسایت و وبلاگمان منتشر کنیم هم از تخصص مترجمان پونیشا استفاده کنیم.

 

نمونه ای از تصویر سازی های انجام شده برای اپلیکیشن موبایل تسکولو

نمونه کار انجام شده در پونیشا

 

به شما توصیه می کنیم اگر نیاز به سرویس مدیریت پروژه دارید حتما تسکولو را امتحان کنید یا اگر از این سرویس ارزشمند استفاده کرده اید تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ها
  1. سلام
    متاسفانه به هیچ عنوان پونیشا از سیستم پشتیبانی درستی برخوردار نمی باشد
    بنده ۵ ساعت هست تیکت زدم ، ۲۰۰ تومن رو هم واریز کردم تو حساب پونیشا
    ولی هیچ پاسخگویی برای تیکت بنده نمی باشد و بنده و فریلنسر را لنگ در هوا نگه داشته اند
    تیکت بنده

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top