skip to Main Content
چهارمین مسابقه و آزمون برنامه نویسی جاواکاپ

چهارمین مسابقه و آزمون برنامه نویسی جاواکاپ

جاواکاپ

چهارمین مسابقه و آزمون برنامه نویسی جاواکاپ، با موضوع دانش و مهارتهای برنامه‌نویسی در حوزه Java Standard Edition در مهرماه و آبان‌ماه ۱۳۹۶ با همکاری دانشگاه شهید بهشتی تهران و دانشگاه یزد برگزار خواهد شد. هدف این آزمون معرفی برنامه‌نویسان جاوا برای جذب و استخدام به شرکت‌های مختلف متقاضی است. شرکت‌های مختلف، به خصوص حامیان مسابقه در شهرهای تهران و یزد، در انتظار نتایج مسابقه و مشاهده کارنامه شرکت‌کنندگان جهت جذب و استخدام برخی از ایشان هستند. مخاطبان پونیشا می‌توانند از کد تخفیف ponisha.ir برای ثبت‌نام در این مسابقه استفاده کنند.

خلاصه اطلاعات لازم درباره آزمون/مسابقه جاواکاپ در ادامه آمده است:

  •  آزمون عملی غیرحضوری برنامه‌نویسی جاوا، در روز پنجشنبه ۲۰ مهرماه ۱۳۹۶ ساعت ۹ تا ۱۱ صبح به صورت اینترنتی برگزار می‌شود. به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا می‌شود. آزمون عملی در قالب خدمات quera.ir برگزار می‌شود.
    و آزمون کتبی جاواکاپ مشابه سالهای گذشته به شکل تستی چندگزینه‌ای در تاریخ جمعه ۲۱ مهرماه از ساعت ۹ صبح تا ۱۳:۲۰ برگزار می‌شود. به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا می‌شود و به افرادی که حد نصاب لازم را کسب می‌کنند، گواهینامه اعطا می‌شود که در یافتن فرصت‌های شغلی مفید است. آزمون کتبی همزمان در دانشگاه شهید بهشتی تهران و دانشگاه یزد برگزار می‌شود.
  • تا کنون ۱۹ ربع سکه بهار آزادی به عنوان جوایز این مسابقه تعیین شده است. یک شرکت‌کننده می‌تواند بیش از یک جایزه (حتی چهار جایزه از بخش‌های مختلف) دریافت کند
  • تعداد محدودی از افرادی که از آزمون کتبی و عملی بیشترین امتیاز را کسب کرده‌اند، به آزمون فینال حضوری دعوت می‌شوند که به صورت عملی در تاریخ ۵ آبان‌ماه در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار خواهد شد.
  • انجمن جاواکاپ می‌کوشد شرکت‌کنندگان این آزمون را به شرکت‌های متقاضی جذب برنامه‌نویس جاوا معرفی و به استخدام ایشان کمک نماید.
  • کارنامه تفصیلی شامل امتیاز، رتبه و تراز در بخشهای مختلف آزمون صادر می‌شود.
  • علاوه بر جوایز انفرادی نفیسی که به نفرات برتر بخشهای مختلف مسابقه جاواکاپ اهدا می‌شود، به تیم‌های برتر (دانشکده برتر و شرکت برتر) نیز جام جاواکاپ اهدا می‌شود.
  • جزئیات بیشتر در صفحه چهارمین مسابقه/آزمون جاواکاپ آمده است: http://javacup.ir/jc/contest4

به امید دیدار شما در جاواکاپ

جاواکاپ پوستر

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top