skip to Main Content
کارگاه اصول سئو و بهینه‌سازی سایت

کارگاه اصول سئو و بهینه‌سازی سایت

کارگاه سئو

هسته مرکزی آکادمی کارآفرینی تهران فعالیت خود را به عنوان یک تیم دانشجویی از سال ۱۳۹۳ در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و با مجموعه سمینارهای “کافه کارآفرینی” به منظور ارتباط دانشگاه و صنعت، انتقال تجارب کارآفرینان موفق، آموزش مهارت های کارآفرینی و ایجاد انگیزه برای شروع کسب‌وکار توسط دانشجویان و علاقه‌مندان جهت رشد زیست‌بوم کارآفرینی کشور آغاز کرده است.
رویداد علمی فرهنگی “کافه کارآفرینی” از پاییز ۹۳ آغازشد و تا سال ۹۵ بیش از ۲۰ مرتبه در دانشگاه-های شهر تهران؛ دانشگاه تهران (دانشکده کارآفرینی، دانشکده مدیریت، پردیس فنی و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران) و دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و دانشگاه صنعتی امیرکبیر و شهرهای اراک و قم برگزار شده است. همچنین در این رویدادها شرکت‌های موفقی هم‌چون آپارات، نت برگ، شیپور و… حضور داشته اند و کسب‌و‌کارهای نوپایی همچون تسکولو، طرفداری و … معرفی شدهاند. مدیران شتابدهنده‌هایی چون آواتک، دیموند، مپس و… نیز در این رویدادها سخنرانی کرده اند.
این مجموعه علاوه بر سمینارهای تجربی انگیزشی، بیش از ۴۰ کارگاه استارتاپی نیز برگزار کرده‌است. کارگاه‌هایی با محتوای آموزش‌های تخصصی و با هدف توانمندسازی دانشجویان در حوزه‌های مختلف از جمله مدیریت استارتاپی، سئو و بهینه سازی سایت، برنامه نویسی IOS، تولید محتوا، طراحی کمپین تبلیغاتی و… توسط مدرسانی که خود تجربه و دانش استارتاپی دارند.

سئو چیست؟ و برای چه‌کاری مفیده؟

یک سایت اینترنتی اگر بازدید نداشته باشد، هیچ ارزشی ندارد. اکثر مدیران سایت ها به خوبی می‎‌دانند که برای موفقیت باید بازدید سایت خود را افزایش دهند. سئو، کم هزینه‌ترین و پربازده¬ترین روش افزایش ورودی هدفمند سایت‌ها در اینترنت است و امروزه همه فعالان وب به اهمیت آن پی برده‌اند. با توجه به اینکه گوگل همواره از الگوریتم های خود محافظت میکند، تصورات اشتباه زیادی در مورد سئو (SEO) وجود دارد که با واقعیت هم¬خوانی ندارند. یادگیری اصول سئو Search Engine Optimization) ) به شما کمک می‌کند تا با طرز کار موتورهای جستجو آشنا شوید و بر اساس واقعیت ها برای سایت خود هدف‌گذاری انجام داده و بازدید سایت را افزایش دهید.

کارگاه آموزش سئو
و اما یک پیشنهاد ویژه:

از شما عزیزان دعوت می‌شود تا در “کارگاه اصول کاربردی سئو و بهینه‌سازی سایت” که در تاریخ جمعه ۶ بهمن توسط آقای رضا شیرازی در پردیس فنی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد با کد تخفیف ۲۰% ponisha ویژه همراهان پونیشا شرکت نمایید.
آنچه که در این کارگاه خواهید آموخت:
چرا سئو مهم است؟
گوگل چگونه کار می‌کند؟
هدف‌گذاری در سئو به چه صورت است؟
تحلیل رقبا
دنبال کردن رتبه های سایت

استخراج کلمات کلیدی رقبا
لینک‌های ورودی رقبا
تحلیل سایت و مشکلات صفحات
انتخاب کلمات کلیدی هدفمند
سئو داخلی ( تکنیکال و محتوایی)
سئو خارجی (بک لینک و اعتبار سایت)
ابزارهای سئو

هدف ما افزایش مهارت شماست تا بتوانید سایت خود را بهبود بخشید یا پروژه‌های بیشتری با کیفیت بهتری در زمینه سئو تحویل کارفرمایانتان دهید.

برای ثبت نام به این لینک مراجعه کنید

https://evand.com/events/seoworkshop

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top