0%

اینجا در پونیشا ما تازه شروع کرده ایم، هنوز هم گرم نشدیم و به صورت مستمر شما شاهد تغییرات و اضافه شدن امکانات جدید خواهید بود.

چیزی که امروز می خواهم به شما معرفی کنم برای آنهایی که سایت یا وبلاگ دارند و می خواهند از طریق آن درآمد کسب کنند ممکنه جالب باشه.

از این پس شما می توانید پروژه های پونیشا را در سایت خود نمایش دهید و درآمد کسب کنید. چطور؟ توضیح می دهم!

قبلا درباره کسب درآمد در پونیشا، چطور کار میکند و … صحبت کرده بودم اگر این مطلب را هنوز نخوانده اید، سریع مرور کنید!

از این پس آگهی متنی نیز به امکانات کسب درآمد اضافه شد. شما می توانید بصورت ساده آگهی متنی خود را طراحی کنید یعنی رنگ متن، زمینه، حاشیه و لینک را متناسب با قالب سایت خود انتخاب کنید. اندازه پهنا، تعداد نمایش پروژه ها و حالت نمایش(افقی یا عمودی) نیز قابل ویرایش است. سپس کد را کپی کرده و در جایی که می خواهید آگهی نمایش داده شود قرار دهید.

ایجاد آگهی متنی

بنابراین شما همیشه آخرین پروژه های پونیشا را در سایت خود نمایش می دهید و اگر شخصی روی آگهی شما کلیک کند و عضویت ویژه خود را در پونیشا فعال کند شما ۱۰۰۰تومان درآمد کسب می کنید.

اینکه چطور ما متوجه می شویم آن شخص از طرف شماست نیز در این پست توضیح دادم، اگر حوصله ندارید بصورت کوتاه دوباره می گویم! از طریق cookie کسانی که از طرف شما به پونیشا می آیند ردیابی می شوند و پس از ثبت نام در لیست کسب درآمد شما قرار میگیرند.

شما می توانید براحتی کد را در هر کجا از سایت یا وبلاگ خود کپی کنید و آخرین پروژه ها را با لینک کسب درآمد خود نمایش دهید!

برای مثال من یک وبلاگ در بلاگفا و میهن بلاگ ایجاد کردم روی تصویر کلیک کنید تا وبلاگ را ببینید.

کد نمایش آخرین پروژه ها در میهن بلاگ

کد در میهن بلاگ

کد نمایش در بلاگفا

کد در بلاگفا

نویسنده

تیم مدیریت پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است و هزاران فریلنسر در صدها مهارت مختلف آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.

برچسب ها


 • عسل
  خرداد ۳۰, ۱۳۹۱

  چرا کد برای پرشین بلاگ ندارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • نیما نورمحمدی
  خرداد ۳۰, ۱۳۹۱

  کد روی هر وبلاگی کار می کند این دو وبلاگ در پست برای نمونه می باشد

 • جعفر فخر طبا طبا یی
  بهمن ۸, ۱۳۹۱

  مثبت