0%

آخرین ویرایش ۲۲ خرداد ۱۳۹۳

کسب درآمد، فروش رابطه ای یا Marketing  Affiliate در پونیشا راه اندازی شد

Affiliate marketing  چیست؟
فروش رابطه ای یا Affiliate marketing یک روش بازاریابی است که در آن، شرکت به یک یا چند نفر که از طریق این برنامه، بازدید کننده یا مشتریانی را به آن شرکت ارجاع دهند، پاداش می دهد. برای مثال سایت ها برای ارجاع بازدیدکنندگان جدید یا خریداران جدید، هدیه یا مبلغی را به شخصی که معرفی را انجام داده پرداخت می کنند. این صنعت چهار بازیگر اصلی دارد: کالا، شبکه،ناشر و مشتری.
منبع ویکی پدیا

کسب درآمد در پونیشا چطور کار می کند؟
شما می توانید با معرفی پونیشا درآمد کسب کنید. برای شروع، کاری که باید انجام دهید این است که ثبت نام کنید.
مهمترین سئوال برای شما این است که چقدر درآمد کسب می کنید! در یک جواب کوتاه به شما می گوییم : ۵۰۰۰تومان درآمد برای معرفی هر نفر که عضویت خود را ارتقاء دهد یا تمدید کند.
ما ۵۰۰۰تومان از درآمد خود را که از طرف اشخاصی که شما معرفی کرده اید که عضویت خود را ارتقاء داده اند، به شما پرداخت می کنیم. چنانچه ابن افراد عضویت خود را تمدید کنند شما مجدد ۵۰۰۰تومان درآمد کسب خواهید کرد. تنها شرط این است که شما می بایست خود عضو ویژه باشید.

راه های معرفی
شما می توانید از راه های زیادی برای معرفی پونیشا استفاده کنید، مثل ارسال ایمیل، لینک، بنر تبلیغاتی، اشتراک در شبکه های اجتماعی.
چطور ما متوجه می شویم که فردی که مراجعه کرده از طرف شماست؟ شما برای معرفی پونیشا حتما می بایست از لینکی که برای این منظور درست شده استفاده کنید برای مثال :
http://ponisha.ir/affiliate/nima1980

با کلیک روی این لینک، بازدید کننده وارد صفحه اصلی پونیشا می شود. تنها فرق آن این است که از طریق کلیک روی این لینک ما متوجه می شویم که این بازدید کننده از طرف شماست.
بصورت تخصصی تر ما cookie روی مرورگر کاربر قرار میدهیم که مشخص می کند این کاربر از طرف شما وارد سایت شده است. و هنگامی که کاربر در سایت ثبت نام کند در لیست کسب درآمد شما قرار میگیرد.

لیست کسب درآمد شما

برای مشاهده لیست کسب درآمد به صفحه کسب درآمد بروید

به دلیل حفظ حریم خصوصی کاربران، ما این اجازه را نمی دهیم که شما بتوانید اطلاعات کاربرانی که از طرف شما معرفی شده اند را مشاهده کنید.

هروقت کاربرانی که شما معرفی کرده اید عضویت خود را ارتقاء دهند یا تمدید کنند شما ۵۰۰۰تومان درآمد کسب می کنید. این درآمد به حساب شما در پونیشا واریز می شود و شما می توانید در هر زمان مبلغ خود را برداشت کنید.

چطور پونیشا را معرفی کنم؟
آیا شما سایت یا وبلاگ دارید؟ شما می توانید از طریق بنر یا لینک متنی، پونیشا را در سایت یا وبلاگ خود معرفی کنید.

دریافت لینک کسب درآمد

دریافت لینک کسب درآمد خود.

کسب درآمد بنر

برای دریافت بنر شما می توانید سایز و طرح بنر را انتخاب کنید. در حال حاضر ۳ طرح در ۷ سایز قرار داده شده است. سایزها استاندارد است و طرح ها ساده و گویا انتخاب شده تا آگهی ها برای کاربران سایت شما مزاحمتی ایجاد نکند.

شما حتی می توانید فقط لینک را برداشته و خودتان بنر را طراحی کنید. بنری که طراحی کرده اید را در اختیار ما نیز قرار دهید تا اگر تائید شد درسایت قرار دهیم تا دیگران نیز بتوانند از آن استفاده کنند.

معرفی از طریق نمایش آخرین پروژه ها

شما می توانید آخرین پروژه ها را با style سایت خود نمایش دهید.

معرفی از طریق نشان

نشان را برای معرفی خود در سایت قرار دهید تا مشتریان شما را بشناسند و از شما برای انجام پروژه هایشان دعوت کنند

معرفی در شبکه های اجتمائی

اگر شما سایت یا وبلاگی ندارید می توانید از طریق ارسال ایمیل یا اشتراک لینک affiliate در شبکه های اجتماعی یا فروم ها اقدام کنید.

برای ارسال ایمیل نیز می توانید وارد بخش دعوت شوید و دوستان خود را از این طریق دعوت کنید!

دعوت از دوستان

کسانی که شما دعوت می کنید پس از ثبت نام در لیست کسب درآمد شما قرار میگیرند.

نویسنده

تیم مدیریت پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است و هزاران فریلنسر در صدها مهارت مختلف آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.

برچسب ها


 • صمد
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۰

  سلام
  سایت خوبی داریدخیلی خیلی بهتر از نمونه های دیگر که زشت،ضعیف،ناکارامد با مدیریت مجهول هست که سایت رو ول کرده به اومن خدا هم سودش رو میگیره هم مبالغ بعضی پروژه ها رو بی دلیل یا با دلیل های مزخرف و اشتباهات خودش نداد به ما.

  خواستم به شما اطلاع بدم این لینک http://ponisha.ir/affiliate.php کار نمیکنه هم اینطوره که گذاشتین در منوی های کاربری.

  انشاالله همیشه موفق باشید و همیشه پر انرژی این سایت رو اداره کنید و همیشه نسبت به کاربرانتون وفادار بمونید و همیشه مال حلال بخورید و خوب هم قضاوت کنید و خوب هم مدیریت کنید و اطلاعات و تجربتون روز به روز بیشتر و بهتر بشه به نفع خودتون و کاربرا (کارفرما و پیمانکار)

  فقط اگه همین اول امتیازات بیشتری میدادید خیلی بهتر بود. الان نوشته شما یک پیشنهاد میتونید بدین و اگه ویژه بشین ۶۰ تا! خوب برای هر ۶۰ تا پیشنهاد ۲ تومن چیزی نیست اما شما اینکار رو کردین پیشنهادهای علکی داده نشه؟ راه مناسبتری نیست؟ خوب ممکنه ۱۰۰ تا پیشنهاد بدیم مشتری یا نا مشتری هم پیدا نشه!! لطفا آموزشهای بیشتری بزارید و امتیازات بیشتری هم بدین.

  با تشکر

  • نیما نورمحمدی
   بهمن ۲۶, ۱۳۹۰

   متشکرم از لطف شما به دلیل نیاز ما به تبلیغات و هزینه بالای آن در حال حاضر ما به این وجه نیاز داریم، ممکنه بعدا شرایط تغییر کند