skip to Main Content
گفتگوهای آنلاین در مورد فریلنسینگ در کلاب هاوس پونیشا

گفتگوهای آنلاین در مورد فریلنسینگ در کلاب هاوس پونیشا

این روزها اپلیکیشن کلاب‌هاوس با استقبال زیاد مخاطبان مواجه شده است. گفته می‌شود گفتگوی صوتی و سادگی در استفاده از این اپلیکیشن از مهم‌ترین دلایل محبوبیت کلاب‌هاوس است. ما در پونیشا هم تصمیم گرفتیم برای ارتباط بهتر و انتقال تجربه مجموعه گفتگوهای آنلاینی از همین طریق با شما داشته باشیم. در اولین گفتگو، الهام غفارزاده مدیر مارکتینگ و آموزش پونیشا، به همراه میلاد نوری از چالش‌های قیمت‌گذاری پروژه‌های فریلنسینگ صحبت خواهند کرد.

میلاد نوری که بنیانگذار توکان‌تک و گروه جنگل است، از سال ۸۲ برنامه‌نویسی وب را شروع کرد و بیش از ۱۰ سال به عنوان یک فریلنسر به توسعه وب به زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف پرداخت و در سال ۹۲ به دنیای برنامه‌نویسی موبایل وارد شد. میلاد به تازگی نسخه‌ی اندروید اپلیکیشن کلاب هاوس را توسعه و برای استفاده منتشر کرده است. میلاد در این گفتگو با الهام غفارزاده، مدیر آموزش و مارکتینگ پونیشا از چالش‌های قیمت‌گذاری پروژه‌های فریلنسینگ برای فریلنسرها و کارفرماها خواهد گفت و تلاش می‌کنند دغدغه‌های مرتبط با آنرا بررسی ‌کنند.

الهام غفارزاده سه سالی است که در حیطه‌ی آموزش فریلنیسنگ برای کارفرماها و فریلنسرها دوره‌های آموزشی برگزار می‌کند، ویدیوهای مرتبط با این حیطه تولید می‌کند و علاوه بر ارتباط با کاربران پونیشا، به واسطه‌ی برگزاری رویدادهای فریلند و جشنواره فریلنسرهای ایران شناخت دقیقی از نیازها و چالش‌های پروژه‌های فریلنسینگ برای فریلنسرها و کارفرماها دارد.

اولین گفتگو از سری گفتگوهای آنلاین پونیشا در مورد چالش‌های برونسپاری پروژه‌ها و انجام کارها برای فریلنسرها و کارفرماها را می‌توانید فردا چهارشنبه ۲۵ فروردین ساعت ۲۱ از این روم در کلاب هاوس دنبال کنید. اگر نسخه‌ی IOS کلاب هاوس را دارید می‌توانید این روم را به کلندر خود اضافه کنید. برای شرکت در این مجموعه گفتگوها کافی است پونیشا را در کلاب هاوس فالو کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top