skip to Main Content
یلدای ۹۹، درکنار هم ۹ ساله می‌شویم!

یلدای ۹۹، درکنار هم ۹ ساله می‌شویم!

شب یلدای ۱۳۹۰ بود که تصمیم گرفتیم با یک تیم سه نفره پونیشا را شروع کنیم؛ و حالا ۹ سال از آن روز می‌گذرد، ۹ سالی که پر بود از فراز و نشیب، بحث و گفتگو، چالش و راه‌حل، خستگی و انرژی، و صد البته سرشار از امید.

امروز اینجا ایستاده‌ایم و در کنار شما ۹ سالگی‌مان را جشن می‌گیریم. در این مدت تمام تلاش‌مان را کردیم که بستری بسازیم تا همگی بدون دغدغه‌ی موقعیت جغرافیایی و شرایط شخصی‌مان، کار و همکار پیدا کنیم. نگران کوچک بودن شهرمان، دسترسی نداشتن به پروژه‌ها و شرکت‌ها، یا دردسرهای رفت‌وآمد و حضور در مسیرهای طولانی و پرترافیک نباشیم و بخش بزرگی از تمرکز، انرژی و زمان کاری‌مان را فقط صرف انجام پروژه‌ها و رشد و یادگیری کنیم.

از صمیم قلب خوشحالیم که طی این مدت با حضور ۴۴۱۴۳۸ نفر در پونیشا، بیش از ۲۱۴۰۰۰ پیشنهاد همکاری رد و بدل شده است و بیش از ۴۰۰۰۰ پروژه با موفقیت به انجام رسیده. باعث افتخار ماست که ۱۳۵۰۰۰ نمونه‌کار در سایت پونیشا آپلود کرده‌اید و باید اعلام کنیم که این نمونه‌کارها بیش از ۴٫۵ میلیون بار بازدید داشته‌اند. مطمئنا روزهایی پر از تغییرات و رشد در انتظارمان است و در کنار شما یاد می‌گیریم و رشد می‌کنیم. به زودی هم نیم میلیون نفره شدن‌مان را جشن خواهیم گرفت.

امسال برای تولد پونیشا مسابقه‌ای ایجاد کردیم و از طراحان فعال در سایت دعوت کردیم در تدارک جشن تولد همراهی‌مان کنند. این طرح برنده‌ی آن مسابقه بود که توسط «امیر برقعی» طراحی شده است. آخر همین هفته می‌توانید داستان این مسابقه را بخوانید و تمام شش طرح برگزیده‌ی این مسابقه را مشاهده کنید.

و درنهایت، تا ساعت ۲۴ جمعه‌ی این هفته (یعنی ۵ دی ماه) می‌توانید با استفاده از کد تخفیف Ponisha09 در ثبت پروژه جدید یا ارتقا عضویت‌تان تخفیف ۱۰۰ درصدی (تا سقف ۳۵ هزار تومان) بگیرید.

ممنونیم از همراهی‌تان و امیدواریم روزهای پیش‌روی همه‌مان پر باشد از سلامتی و رشد و رضایت.

تولد ۹ سالگی مبارک همه‌مان باشد. 💚

تیم پونیشا

دیدگاه‌ها

دیدگاه شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top