0%

این سخت‌ترین و مهم‌ترین کاری است که شما می‌بایست انجام دهید. یک انتخاب خوب، شما را به آنچه می‌خواهید می‌رساند و یک انتخاب بد، غیر از هدر دادن وقت و نارضایتی چیز دیگری به دنبال نخواهد داشت.

فریلنسرهایی که قبلا در پونیشا پروژه انجام داده‌اند، از کارفرمایان قبلی رتبه و نظر دریافت کرده‌اند.

رتبه و نظر در پیشنهاد

جزئیات رتبه، نظر، نوع پروژه و قیمت پروژه در پروفایل فریلنسرها نمایش داده می‌شود.

بررسی کنید تا ببینید پروژه‌هایی که انجام شده است، با مهارت‌هایی که شما نیاز دارید همخوانی داشته باشد.

نطر و رتبه پروفایل

فریلنسرها می‌توانند نمونه کارهای خود را در پروفایل خود ثبت کنند. پس حتما پروفایل آنها را مشاهده کنید.

نمونه کار در پروفایل

لطفا اگر پروژه شما تمام وقت نیست، از فریلنسرها اطلاعات تماس درخواست نکنید. فریلنسرهایی که قوانین سایت را رعایت نمی‌کنند، نمی‌توانند گزینه مناسبی برای شما باشند. آنهایی که به قوانین محیط کار خود پایبند نیستند، چطور می‌توانند در پروژه شما مورد اعتماد باشند.

در قسمت سمت چپ پروفایل فریلنسر، گزارشی از تعداد پیشنهادهایی که فریلنسر ارسال کرده، تعداد پروژه‌هایی که به او واگذار شده، و در نهایت تعداد پروژه‌هایی که با موفقیت انجام شده وجود دارد.

این آمار نشان می‌دهد که این فریلنسر تا چه اندازه به کارفرما متعهد است. توجه داشته باشید که در بعضی موارد ممکن است مشکل از طرف کارفرما باشد، ولی این آمار ایده کلی مناسبی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

آمار فعالیت فریلنسر
برای مثال در گزارش فوق این کاربر برای انجام ۲۰ پروژه انتخاب شده است که ۱۴ پروژه را انجام داده است. در ماه اخیر نیز ۳ پروژه انجام نشده دارد که ممکن است همچنان در دست اقدام باشد. با این احتساب که این کاربر از مجموع ۲۰ پروژه ای که انجام آنها را تائید کرده است، ۱۴ پروژه را تحویل داده است و ۳ پروژه نیز در این ماه در دست اقدام دارد، می‌تواند گزینه خوبی برای انتخاب باشد.

به مهارت‌های انتخاب شده فریلنسر در پروفایل وی نیز حتما دقت کنید.

در نهایت حتما از طریق پیغام خصوصی با فریلنسر در ارتباط باشید. از وی سوال بپرسید و توضیح بخواهید تا اخلاق، رفتار و گفتار وی را مشاهده کنید و ببینید آیا این فریلنسر، فرد مناسبی برای انجام پروژه شماست، مهارت کافی برای انجام پروژه شما را دارد، و نسبت به انجام پروژه متعهد است یا خیر.

لینک کوتاه: http://goo.gl/r3QA5I

نویسنده

تیم مدیریت پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است و هزاران فریلنسر در صدها مهارت مختلف آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.

برچسب ها