0%

اگر پروژه شما تائید نشده است، لطفا این راهنما را مطالعه کنید. ممکن است بتوانید با تغییراتی ساده، پروژه خود را ویرایش و مجددا برای تائید ارسال کنید.

پروژه‌هایی که در پونیشا تائید نمی‌شوند

اگر پروژه شما جزو پروژه‌هایی است که در لیست زیر قرار دارد، لینک پروژه شما در پایین صفحه داشبورد شما موجود است. در قسمت اقدامات، پروژه خود را حذف کنید، تا مبلغ ایجاد پروژه به حساب شما بازگردانده شود.

– پروژه‌هایی که در ارتباط با ارسال اسپم (هرزنامه، پیام ناخواسته) و اسپایدرهای غیر قانونی شناخته شود. به هر روش ایمیل، پیامک و …
– پروژه‌هایی که در ارتباط با هک باشد و برای دیگران ایجاد مزاحمت کند. هر گونه درخواست هک و …
– پروژه‌هایی که به منظور تبلیغ سایت یا فروش محصول شناخته شود. مانند فروش دامنه یا سایت و …
– پروژه‌هایی که خلاف قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران باشد. مانند سایت های همسریابی یا پیش بینی مسابقات فوتبال، بازی پوکر و قمار، و …
– پروژه‌هایی که قوانین کپی رایت را نقض کند. مانند درخواست کپی کردن، ریپ کردن و …
– پروژه‌هایی که برای جذب سرمایه گزار یا شریک یا هم تیمی ایجاد می‌شود یا درخواست انجام کار بصورت رایگان را دارد.

اگر پروژه شما شامل هیج یک از موارد بالا نیست، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

پروژه خود را ویرایش کنید

ویرایش پروژه تائید نشده

پروژه خود را از طریق لینک ویرایش در صفحه داشبورد، وبرایش و مجددا برای تائید ارسال کنید.

نام پروژه
اگر از عبارت استخدام، دعوت به همکاری و مانند این‌ها در نام پروژه استفاده کردید، پروژه می‌بایست فقط بصورت تمام وقت ایجاد شده باشد. موجودی حساب شما برای ایجاد پروژه تمام وقت می‌بایست مساوی مبلغ گزینه تمام وقت + مبلغ ایجاد پروژه باشد، در غیر اینصورت پروژه شما تمام وقت نخواهدشد.
اگر از لینک و آدرس سایت در نام پروژه استفاده کرده‌اید یا سایت خود را معرفی کرده‌اید، این اطلاعات را از عنوان و متن پروژه حذف کنید.
در بعضی پروژه‌ها، کارآفرین می‌بایست سایت خود را به فریلنسر معرفی کند، ولی این کار می‌بایست فقط از طریق پیام خصوصی صورت گیرد. همینطور شما تعهد می‌کنید که قوانین سایت را مطالعه کرده‌اید، بنابراین تمامی پرداخت‌ها می‌بایست از طریق پرداخت امن و در داخل سایت انجام شود.

توضیحات پروژه
اگر در قسمت توضیحات پروژه، به جای کاری که باید انجام شود، بر روی مهارت و شهری که فریلنسر در آن زندگی می‌کند تاکید کنید. پروژه شما می‌بایست بصورت تمام وقت ایجاد شود.
در بعضی پروژه‌ها، کارآفرین می‌بایست سایت خود را به فریلنسر معرفی کند، ولی این کار می‌بایست فقط از طریق پیام خصوصی صورت گیرد.
همینطور برای استخدام، دعوت به همکاری و پروژه هایی مانند بازاریابی، پروژه حتما باید بصورت تمام وقت ایجاد شود.
اگر سایت خود را در متن پروژه معرفی کردید یا اطلاعات تماس در متن پروژه خود قرار دادید، این اطلاعات را حذف کنید. حتی پروژه‌های تمام وقت نیز اجازه درج اطلاعات تماس در متن پروژه را ندارند
متن پروژه را حتما به فارسی تایپ کنید.

فایل ضمیمه پروژه
اگر فایل شما شامل اطلاعات تماس است آن را حذف کنید یا فایل دیگری جایگزین کنید.

نکات مهم:
– بصورت کلی اگر می‌خواهید کاربری را استخدام کنید یا خارج از پونیشا با وی در ارتباط باشید، پروژه می بایست بصورت تمام وقت ایجاد شود.
– بعضی افراد پروژه را معمولی ثبت می‌کنند و بر خلاف قوانین سایت اطلاعات تماس ارسال یا درخواست می‌کنند. لطفا شما این کار را نکنید. برای انجام این کار، پروژه می‌بایست تمام وقت باشد.
– شما تعهد می‌کنید که قوانین سایت را مطالعه کرده‌اید، بنابراین تمامی پرداخت‌ها می‌بایست از طریق پرداخت امن و در داخل سایت انجام شود.
– اگر کاربری اطلاعات تماس درخواست کرد یا از شما درخواست کرد تا مبلغ را خارج از سایت و مستقیم به وی پرداخت کنید، بلافاصله کاربر را گزارش کنید. راهنمای پرداخت امن را مطالعه کنید.

بازگشت به بخش راهنما

لینک کوتاه: http://goo.gl/Kk3JzE

نویسنده

تیم مدیریت پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است و هزاران فریلنسر در صدها مهارت مختلف آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.

برچسب ها