0%

ارسال پیشنهاد در پونیشا فقط برای عضویت برنزی به بالا امکان‌پذیر است. اگر عضویت خود را ارتقا داده باشید، عضویت شما در بالای سایت نمایش داده می‌شود.

نمایش عضویت در منو

بعد از ارتقا و تنظیم مهارت‌ها در بخش تنظیمات، می توانید روی پروژه‌هایی که مهارت انجام آنها را دارید، پیشنهاد ارسال کنید.

کاربرانی که از قبل در پونیشا فعالیت داشته‌اند، از کارفرمایان قبلی رتبه و نظر دریافت کرده‌اند. بنابراین رقابت برای تازه واردها سخت‌تر است. توصیه می‌کنیم قبل از ارسال پیشنهاد، پروفایل خود را تکمیل کنید.

قبل از هر کار قوانین سایت را مطالعه کنید. رزومه خود را به پروفایل اضافه کنید، نمونه کارهای خود را به پروفایل اضافه کنید، و تصویر مناسبی برای پروفایل خود انتخاب کنید که نشانگر شخصیت خوب شما باشد.

فهرست پروژه‌ها بر اساس مهارت‌های من

این فهرست پروژه‌هایی است که شما می‌توانید برای آنها پیشنهاد ارسال کنید. توجه داشته باشید که حداقل یک مهارت شما، می‌بایست با یکی از مهارتی که برای انجام پروژه انتخاب شده است، برابر باشد.

فهرست پروژه ها بر اساس مهارت من

در تصویر زیر، فهرست پروژه‌ها را با هم سریع مرور می‌کنیم.

فهرست پروژه ها

از سمت راست نام پروژه، نام کارفرما و زمان ایجاد پروژه را می‌بینیم سپس تعداد پیشنهاداتی که برای این پروژه ثبت شده است و در کنار آن میانگین قیمت پیشنهاداتی که ثبت شده، نمایش داده شده است. برای ورود به پروژه روی نام پروژه کلیک کنید.

قبل از ارسال پیشنهاد متن پروژه را با دقت بخوانید

توضیحات پروژه

توضیحات، فایل و بودجه کارفرما در این قسمت در تصویر فوق نمایش داده شده است.
توضیح را بخوانید، فایل را دانلود و مشاهده کنید و از بودجه کارفرما مطلع شوید.

بودجه تعیین قیمت نیست و در بعضی پروژه‌ها کارفرما هیچ ایده‌ای در مورد قیمت‌ها ندارد. شما می‌توانید بالاتر از بودجه پیشنهاد ارسال کنید، ولی اجازه ثبت قیمت پائین‌تر از آن را ندارید.

لیست پیشنهادات

اگر پروژه مخفی نباشد، می‌توانید پیشنهادات فریلنسرهای دیگر را مشاهده کنید و در نهایت اگر فکر می‌کنید این پروژه‌ای است که دوست دارید انجام دهید و شما بهترین فرد برای انجام آن هستید، روی دکمه ارسال پیشنهاد کلیک کنید.

پیشنهاد

۱- پیشنهاد شما می‌بایست به ریال وارد شود و برای انجام کل پروژه باشد.
برای مثال اگر پروژه ترجمه است، شما برای یک صفحه پیشنهاد ارسال نمی‌کنید، بلکه می‌بایست کل مبلغ پروژه را پیشنهاد کنید و در توضیح قید کنید برای هر صفحه چقدر هزینه دریافت می‌کنید.
اگر توضیحات پروژه برای شما واضح نبود، می‌توانید از طریق بخش گفتگو از کارفرما سوال کنید.
در نظر داشته باشید که بخشی از مبلغ پروژه را بر اساس نوع عضویت خود می‌بایست به پونیشا به عنوان کمیسیون پرداخت کنید. پس بهتر است مبلغ را بر اساس تعرفه پونیشا حساب کنید و به قیمت پیشنهادی خود اضافه کنید.

۲- پرداخت امن یا همان بیعانه، برای ضمانت پرداخت نزد ما می‌ماند. شما می‌توانید پیشنهاد خود را برای کارفرما ارسال کنید و آن را به صورت درصد وارد کنید از ۰ تا ۱۰۰٫
توصیه ما این است که حتما مبلغی به عنوان پرداخت امن ایجاد شود تا اگر وسط کار، کارفرما از ادامه پروژه پشیمان شد، شما بتوانید برای زمانی که گذاشتید، هزینه‌ای دریافت کنید.

۳- برآورد کنید پروژه را چند روزه تحویل می‌دهید و سعی کنید برای رضایت کارفرما، در همان زمان اعلام شده کار را تحویل دهید. احتمالات و همه جنبه‌های کار را در نظر بگیرید. اگر بگویید ۵ روزه تحویل می‌دهید ولی ۳ روزه تحویل دهید بهتر از این است که بگویید ۱ روزه تحویل می‌دهید ولی ۳ روزه تحویل دهید. در هر دو مورد کار ۳ روزه تحویل شده است ولی در مورد اول شما بدقولی کردید و در مورد دوم شما بیشتر از انتظار کارفرما کار انجام دادید و کارفرما خیلی از شما راضی‌تر خواهد بود.

اسپانسر پیشنهاد

پیشنهاد شما بالای پیشنهادها قرار می‌گیرد تا زمانی که فریلنسر دیگری قیمت بیشتری پرداخت کند.

پیشنهاد متمایز

رنگ پس زمینه پیشنهاد شما تغییر می‌کند.

اگر پیشنهاد شما نیاز به توضیحاتی دارد، توضیحات را وارد و ثبت کنید.

لطفا از قراردادن لینک به سایت شخصی، اطلاعات تماس و مواردی که نقض قوانین سایت است، جدا خودداری کنید.

پیشنهاد

شما می‌توانید تا زمانی که پروژه بسته نشده است، پیشنهاد خود را ویرایش کنید. ممکن است کارفرما پروژه خود را تصریح کند و موارد دیگری به آن اضافه کند، ممکن است در گفتگو با کارفرما متوجه شوید که مبلغ را پائین یا خیلی بالا اعلام کرده اید. در هر صورت پس از انتخاب شدن هم امکان ویرایش وجود دارد، اما مراقب باشید به خیال اینکه دوباره از نو پیشنهاد دهید، آن را حذف نکنید. متاسفانه اگر پیشنهاد خود را حذف کرده باشید، امکان ارسال مجدد آن وجود ندارد.

شما می توانید برای کارفرما پیام ارسال کنید یا کارفرما برای شما پیام ارسال کند. پس از ثبت پیشنهاد، به قسمت پیشنهادات پروژه مورد نظر بروید، و در پیشنهاد خود، بر روی گزینه پیام کلیک کنید. پیشنهاد خود را پشتیبانی کنید به کارفرما توضیح دهید به چه دلیل شما بهترین فرد برای انجام پروژه وی هستید. ما به شما از طریق میزکار، اجازه ارتباط مستقیم را می‌دهیم، پس لطفا از اعتماد ما سوء استفاده نکنید و قوانین سایت را نقض نکنید. اگر کارفرما این کار را انجام داد، بلافاصله وی را گزارش کنید. قراردادن اطلاعات تماس فقط در پروژه‌های تمام وقت مجاز است.

شما می توانید پیشنهاد خود را حذف کنید. تنها در نظر داشته باشید اگر پیشنهاد حذف شود، دیگر نمی‌توانید روی این پروژه پیشنهاد ثبت کنید. پس دقت کنید.

بازگشت به بخش راهنما

لینک کوتاه: http://goo.gl/5c3PHA

نویسنده

تیم مدیریت پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است و هزاران فریلنسر در صدها مهارت مختلف آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.

برچسب ها