0%

پرداخت امن قطعا مهمترین ویژگی پونیشا است و به کارفرما و فریلنسر کمک می‌کند با اطمینان تا با یکدیگر کار کنند.

کارفرمایان و فریلنسرهایی که بدون توجه به قوانین سایت و سیستم درآمدزایی پونیشا، کار را به خارج از پونیشا انتقال دادند، می‌دانند که سیستم پرداخت امن چقدر می‌توانست به آنها کمک کند تا متضرر نشوند. در بعضی موارد، کارفرما کار را تحویل گرفته و پرداخت را انجام نداده است و در مواردی دیگر فریلنسر پول را دریافت کرده و کار را تحویل نداده است.

از طرف دیگر نیز کارفرمایان و فریلنسرهایی وجود دارند که از قبل همدیگر را می‌شناسند، ولی کار را از طریق پرداخت امن پونیشا انجام می‌دهند تا با خیال راحت پروژه را به انجام برسانند.

پرداخت امن، نگرانی فریلنسر و کارفرما را از بین می‌برد تا هر دو بتوانند روی پروژه تمرکز کنند.

کارفرما برای ایجاد اطمینان، می‌بایست از همان ابتدا مبلغ پروژه یا بخشی از مبلغ را برای فریلنسر پرداخت امن ایجاد کند. این مبلغ به فریلنسر پرداخت نمی‌شود و کارفرما نیز نمی‌تواند مبلغ را پس بگیرد. این مبلغ نزد پونیشا امانت است تا کار شروع شود.

کارفرما می‌تواند به هر تعداد که مورد نیاز می‌باشد، برای فریلنسر پرداخت امن ایجاد کند. اگر نیاز به ایجاد پرداخت امن، بیشتر از مبلغ پروژه باشد، ابتدا مبلغ پروژه باید ویرایش شود. در قسمت میز کار، گزینه ” مبلغ و زمان پروژه” در سمت چپ صفحه موجود است و می‌توانید مبلغ را ویرایش کنید.

کارفرما در صورت تحویل و رضایت از پروژه، می‌تواند پرداخت امن را آزاد کند.

اگر کارفرما پرداخت امن ایجاد کرده باشد و تمایلی به ادامه همکاری با فریلنسر نداشته باشد، می‌‌تواند از فریلنسر بخواهد تا مبلغ پرداخت امن را لغو کند تا مجددا به حساب کارفرما بازگردد. اگر فریلنسر راضی به انجام این کار نشد، کارفرما می‌‌بایست اختلاف ایجاد کند تا در صورتی که رای به نفع او صادر شد، مبلغ پرداخت امن به او بازگردد.

فریلنسر نباید قبل از ایجاد پرداخت امن کار را شروع کند.

فریلنسر نمی‌بایست پیش از تحویل پروژه، از کارفرما درخواست کند تا پرداخت امن را برایش آزاد کند. پرداخت امن زمانی آزاد خواهد شد که کارفرما پروژه را تحویل گرفته باشد و از آن رضایت داشته باشد.

فریلنسر در صورتی که تمایلی به ادامه همکاری با کارفرما نداشته باشد، می‌تواند پرداخت امن را لغو کند.

اگر فریلنسر پروژه را به کارفرما تحویل داد و کارفرما پرداخت امن را آزاد نکرد، فریلنسر می‌بایست اختلاف ایجاد کند.

فریلنسر می‌بایست زمانی پروژه را تحویل دهد که ۱۰۰% مبلغ پروژه، پرداخت امن شده باشد.

اگر مشکلی در روند پروژه پیش آید، کارفرما یا فریلنسر می‌توانند برای دریافت مبلغ پرداخت امن، اختلاف ایجاد کنند.

همه پرداخت‌ها در پونیشا می‌بایست از طریق ایجاد پرداخت امن صورت گیرد. در صورتی که درخواستی مشاهده کردید که در آن از شما تقاضا شده بود پرداخت‌ها را در خارج از پونیشا انجام دهید، بلافاصله گزارش کنید. کاربرانی که قوانین پونیشا(محیط کار خود) را رعایت نمی‌کنند، نمی‌توانند فرد مورد اطمینانی برای انجام پروژه شما باشند.

چطور پرداخت امن ایجاد کنم؟

بازگشت به بخش راهنما

لینک کوتاه: http://goo.gl/VgsRVw

نویسنده

تیم مدیریت پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است و هزاران فریلنسر در صدها مهارت مختلف آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.

برچسب ها