0%

مطمئنا شما در انتخاب فریلنسر دقت لازم را انجام دادید و پس از شروع، روند انجام کار ممکن است آن چیزی که در تصور شما بوده نباشد.

لطفا ابتدا شرایط خود و پروژه خود را در نظر بگیرید. اگر می‌توانید منتظر شوید و مشکلی پیش نمی‌آید توصیه می‌کنیم صبور باشید. اگر زمان برای شما بسیار مهم است. ابتدا از کاربر بخواهید تا پرداخت امن را لغو کند. این سریع ترین راه برای پایان کار با این فریلنسر است و شما می‌توانید فرد دیگری را در همین پروژه انتخاب کنید.

اگر این کار جواب نداد اختلاف ایجاد کنید. در نظر داشته باشید پس از ایجاد اختلاف امکان لغو وجود ندارد و روند اختلاف کمی طولانی است. بنابراین هم زمان راه دیگری را برای انجام پروژه خود در نظر بگیرد تا مراحل اختلاف طی شود.

فریلنسرها کارمند پونیشا نیستند و برای خود کار می‌کنند ولی پونیشا دسترسی فریلنسرهای که کار را جدی نمی‌گیرند، رفتار مناسبی و حرفه‌ای ندارند و قوانین سایت را رعایت نمی کنند می بندد. لطفا کاربر را گزارش کنید و دلیل خود را شرح دهید.

برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با اختلاف راهنمای اختلاف را مطالعه کنید.

بازگشت به بخش راهنما

لینک کوتاه: http://goo.gl/w5xH9F

نویسنده

تیم مدیریت پونیشا

پونیشا سایت برون سپاری پروژه های آنلاین است و هزاران فریلنسر در صدها مهارت مختلف آماده کار برای شما هستند. همین امروز پروژه خود را ایجاد کنید.

برچسب ها